Paničky z Beverly Hills (2010) (pořad) odpad!

Super, skáknout si takhle k sousedce na kus botoxu... Všechny vypadají úplně stejně, asi mají toho samého chirurga.

Maska (1995) (seriál)

Moje noční můra z dob, kdy jsem tahala kačera..

Blbý a blbější (1994)

Tenhle film jsem viděla tak 1207000x, nikdy mě moc nebavil, ale když nebylo zbytí, dalo se na něj koukat a zabít tak dlouhé odpoledne na chalupě. Opravdu praštěný fekálně-tupo-trapno...nevímco-humor, skvělá hudba během úvodních titulků, úžasně debilní Lloyd v podání gumového Carreyho a nahlédnutí pod pokličku myšlení dvou blbců, papoušek Pete, co mu upadla hlavička, plynaři.. Pokud máte rádi tenhle typ humoru, tak jasná volba, je to blbý a ještě blbější, až je to dobrý!

Temné stíny (2012)

Mám ráda Tima Burtona, Johnnyho, Helenu, Dannyho, prostě celý Dream Team, ale tady jim to nějak nešlapalo.. Neviděla jsem v tom žádnou tu roztomile praštěnou poetiku, žádný dechberoucí sountrack a sympatického hrdinu. Nevím no.

Minisukně (2010) (TV film)

Je to tak strašná sukňoagitka, až jsem během sledování dostala chuť si taky jednu pořídit. Minisukně vás zbaví rakoviny, zvýší váš životní optimismus a vytvoří světový mír!

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Američani - jsou - blázni. A samozřejmě všechno skončilo happy endem, jak jinak. Jinak o chlup lepší než novácká verze.

Tak se ptám - Ale je ženatý (1982) (epizoda)

Nepříliš zajímavý tv film, některé dialogy trochu šustily papírem, ale herecky to nebylo úplně špatné. Mladá Veronika Žilková byla hoodně velký nezvyk, dnes jí to sluší mnohem víc.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Drahá Primo Cool, šlápla jsi pěkně vedle. Moderátorka je příjemná asi jako drobky v posteli, Pazderková měla zůstat u rozbitejch jogurtů a ne si hrát na slízlou Slavíkovou. Její hlášky mi evokují některé profesory, kteří se snaží setřít třídního frajírka. Potom ten bzučák, to je tragédie, o tom se mi dneska nejspíš bude zdát. A ne, opravdu nechci sledovat lidi požírající alobal. Málem bych zapomněla na ten rozjuchaný dav v pozadí. Zajímalo by mě, jestli ty lidi taky verbujou na cca 400,- za díl, jako na Superstar a podobné kraviny.. To vřískání za chvilku začne lézt pořádně na nervy. Vydržela jsem ten bolehlav celých 19 minut a už nikdy víc.

Jsou hvězdy, které nehasnou (2002) (pořad)

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi.

Sametoví vrazi (2005)

Ten hloupý nápad, podívat se na tenhle film, jsem dostala, když jsme přejížděli přes Žďákovský most a naši nadhodili proslulé shazování obětí do řeky. Elegantní způsob zbavování se těl, v součtu s tím, že za chvilku budeme mít naši Vltavu plnou mrtvol asi tak jako Indové Gangu, mě zaujal a říkala jsem si, že by z toho mohl být dobrý film. Bohužel, tenhle za to fakt nestojí. Čím hlouběji do děje jsem zabředala, čím víc mrtvol padalo do Orlické přehrady.. tím víc jsem se utvrzovala v tom, že scénář je škvár (teď se nabízí hezká hláška z Harryho Pottera: "Špínou, kterou to píše, bych si mohla pohnojit zahrádku."), herci až na výjimky příšerní a kadence slova kurva! neúnosná. Ve výsledku jsem měla chuť stát se jedním z těch vrahů a zavraždit obě nesnesitelné blonďaté herečky i "kurvu" Dlouhého.. V ostatních scénách, když se zrovna nemlátili, popustili uzdu své nadrženosti (hezky to vystihl Lima).. no prostě není o co stát, sice je to relativně hezky natočeno, ale film, ve kterém nesedí ani banalita jako "dabing" a mimika herců nestojí za pozornost. Jediné plus, a důvod dvou hvězdiček, je pro mě Dolanský a jeho psychopat..