Soukromé pasti (2008) (seriál)

Kvalita kolísá díl od dílu, některé jsou skvěle syrové a zaujmou (např. Tatínkova holčička - sice Etzlera nemám ráda, ale zde byl nádherně slizkej), jiné tolik nezaujmou.. Každopádně od Novy docela dobrý počin, ne jako všechen ten odpad co produkují :)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Podobné áchání jako u posledních Prciček (taky shledání starých hrdinů po sto letech) se sice nekoná, ale nebylo to vyloženě špatné. Do kina bych na to určitě nešla, ale na pospávání u televize to postačí, tedy pokud divák promine všechno to nadšené vzpomínání jako ze života, které mi tam celkem vadilo (ale dalo se na druhou stranu očekávat :). Prostě dřepkins po sto letech..

Dům voskových figurín (2005)

Paris je mrtvá, ať žije Paris!! Na první pohled laciný béčkový horůrek pro teenagery, ale mě se relativně líbil. Zajímavá myšlenka města složeného z voskových figurín (jako živých) sice pochází z filmu z roku 1953, který jsem bohužel neviděla, ale ani toto zpracování mě vyloženě neurazilo. Možná si teď budete ťukat na čelo, ale i zde jsem si našla nějaké působivé momenty (kluk u klavíru). Milovníky hlavní hvězdy Paris Hilton kromě nějaké té ukořistěné Zlaté maliny určitě potěší i její vyloženě labužnická smrt. :D

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Donutilova one man show - přehnané grimasy a gesta, prostě typická italská komedie, ale já se bavila výborně :) Pudlika ti nedám!!

Koupil jsem deštný prales (2010)

Po 2034954823. zopakování věty "Kde je můj deštný prales?!" jsem začala propadat panice a bušit pěstičkama do sedačky přede mnou. Pohled na problémy deštných pralesů je možná zajímavý, ale ne v tomto podání pro mírně debilního jedince. Jediné co si pamatuju je poučka, že nemáme kupovat ananasy (nebo banány?) z Kostariky..

Přijela k nám pouť (1973)

Žluťásku, žluťásku.. Pěkný film pro děti s krásnými písničkami. Zápletka a problémy těch dětí mi dnes přijdou jako kravina a malichernost, ale bahenní skluzavka rules! :D

Andaluský pes (1929)

Esence surrealismu, rozřízlé oko, mravenci, prsa, nechápající diváci. Těžko v tom pro člověka hledat nějaký hlubší smysl, vše vypadá jako výjev z pořádně divokého snu. Ve své době určitě velmi odvážné dílko, ale velmi velmi obtížně hodnotitelné.

O život (2007)

Na tomto filmu jsem byla v kině a už v mých telecích letech mi přišel jako naprostá hovadina a vyhozené peníze. Není tam nic, co by zaujalo nebo bylo jiné než blbé. Jediné co mě pobavilo bylo možná tak pár minut v úvodu, než jsem byla nucena shlédnout celé to blbé putování za postinorem.. Dorota Nvotová se mi nejen jako herečka mimořádně nelíbí a tady byla vyloženě otravná.

Mumie se vrací (2001)

O něco slabší odvar první Mumie, ale dá se na to dívat. Neurazí, ani nenadchne a podruhé už se musí divák nutně nudit, protože film nepřináší nic nového, jen spoustu bombastické akce a triků, triků a triků. A taky pár vtípků. Finále s králem Škorpionem působí, jako by milý potvor utekl ze hry na PS2. (A O'Connell junior je mimořádně otravné dítě, to je to, co mě na tomto pokračování štve asi nejvíc.)