Průrva (1990)

Parádní oceánský trash,zábavné postavy,hlášky a v neposlední řadě epické efekty;) Jednoduše klasika..

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Geniální masterpiece,kterému nechybí pořádná dávka gore,mindfuck labyrint,skvělé a bizarní kostýmy a eště bizarnější a sadističtější fatality jak v prvním díle.

Deadpool (2016)

Originální? Nová éra superhrdinů? Naprostá pecka?... Je mi smutno,když vidim,kam se éra "superhrdinů" ubírá. Dnešní doba je jiná,než kdysi,kdy vyšel eště kreslený spiderman v podání supermaxu,X-meni,atp.. Dneska lidem stačí Rayenem R. nabitý červený oblek,střevní zažívací potíže,které by ani Espumisan nezkrotil,nudné rádoby hlášky pro jedince s omezenou mozkovou kapacitou,prsaté sexuchtivé přítelkyně a v neposlední řadě záporáci s charismatem mrtvé vačice. A že je tam gore? No a? Pokud chcete gore,tak bych začal u B. Campbella. Pro mě další z řady novodobých,nudných hipster marvelovek.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Krásná příroda,hudba...nicméně herecké výkony mě ani u jednoho z hlavních aktérů moc neoslovily. Nemluvě o přehnaně "poameričtěném" ději,který byl zbytečně moc přibarvený a ubral tak filmu na autentičnosti. Kamera byla výborná.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Takhle promrhaný potecionál,jako měla Dyatlova výprava a všechno to tajemno kolem ní,jsem dlouho neviděl. Tohle bylo jedno obrovské zklamání.

Hvozd (2015)

První půlka naprostá paráda. Skvělá,děsivá atmosféra,kdy člověk netušil,co že to na ně vlastně v lesích čeká. Druhá už trochu slabší,ale i tak dobrý horor:)

Wolverine (2013)

Co k tomu napsat...nudné a zbytečné.

Zahrada (1974) (seriál)

Nesmrtelná pecka!!:)

Halloweenská noc (2007)

Strašně chaotické,nestálé,nesmyslné...místy fajn atmosféra,ale to je tak vše.

State Zero (2015)

Žadná novinka co se týče děje a zápletky,každopádně i tak parádně zpracované...