Versailles (2008)

Bezdomovkyně s dítětem (Nina a Enzo) bloudící po Paříží a spící všude možně najde sociálka , která ji odveze na pro hlavní hrdinku nepříjmný výslech k soc. pracovníkovi , který jí nabídne nocleh ve versaillském azylovém domě. Nina poté ráno s malým Enzem odejde a hledá nádraží na vlak zpět do Paříže . Cestou přes les , ale potká bezdomovce Damiena , který ve své chatrči zajistí oboum jídlo a nakonec i postel . Nina se s Damienem vyspí a uteče . Enzo tedy zůstává sám u Damiena . Sledujeme zde různé eskapády . Damien si po prožité horečce najde práci a vrátí se ke svému otci . Malý Enzo zatím začíná chodit do školy bohužel , ale s nevalným úspěchem . Enzo je totiž asociál . Uplyne nějaký čas a Damien se přihlásí k otcovství dítěte . Dítě opustí a tak zůstává malý chlapec u "svých" prarodičů . Po sedmi letech dostane Enzo dopis a znovu se setká s matkou. Shlédnuto na projekci IFP .

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Podle mě nejlepší seriál současnosti : Touha o znovuzrození kultu se naplnila . Herci ani nevypadají tak staře jak jsem si představoval . Jde to i bez granta . Absence lodního počítače mi , ale trochu vadila . Toto se naplnilo ve druhém díle . Mistrně napsané a natočené . Jediný zápor je absence lodního počítače . Jednoznačně *****+

Karateci Kız (1974) odpad!

Ta srdceryvná scéna v prvních sekundách scény smrti zloducha v zeleném roláku bez mililitru krve je boží .

1984 (1984)

Pokud bych puntičkářsky srovnával s knihou dobře bych hodnotit nemohl . Jako film samotný to , ale stojí za to .

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Přes ty drby bych se přenesl , ale přes odpornou Bočanovou už ne .

Amélie z Montmartru (2001)

Nedokážu se přenést přes hloupý konec . Jinak průběh filmu skvělý , famózní hudba od Yanna Tiersena roztomilá Audrey Tatou a Montmatre .

Černá mamba (2011)

Kéž by se takhle dobré reklamy točily i v Česku ....

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Ewan McGregor je můj oblíbený herec , BMW GS1200 je moje oblíbená motorka . Perfektní dokument o cestě kolem světa přes ruské tajgy a nádhernou panenskou přírodou . 95%