Mlha (2007)

Tak po tomhle filmu jsem si uvědomil,jak moc nesnáším(až na jednu výjimku) horory.

EZO.TV (2009) (pořad)

,,Chcete vědět moji budoucnost,co jsem dělala jako malá?''Tahle stupidní věta vystihuje do detailu celý ,,věštecký,, pořad.Na uchechtání k smrti je to náhodou dobré,ale při pohledu na ty trotly co tam volají,prd se dozvědí a pak mají účet za telefon tři tisíce včetně HDP se mi chce hodit grcku na zděděný chlupatý koberec.Ale má Philipova spolehlivá věštírna funguje dokonale!Navštivte!

Avatar (2009)

Všechny ty ultra mega krutě kladná hodnocení jsou možná správná,ale tenhle svět jsem si příliš nezamiloval.Asi to bude tím že nejsem na super vojáky,mimozemšťany a stroje.Já radši meče,luky a koně.James Cameron se snažil,a to se cení.Plus také přidávám za Sigourney Weaver,která mi připoměla kult Vetřelce.A třetí hvězdu přidávám za pěknou digitální krajinu,která mě chytla za koule a nepustila.Celkově veskrze kladné,ale trochu rozporuplné tři hvězdy.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

,,Nemyslel jsem si, že to vezme takovýto konec.Konec? Ne, tady cesta nekončí. Smrt je jen další cesta, kterou musíme podniknout všichni. Šedá dešťová záclona tohoto světa se rozestře a promění se v stříbřité sklo. A pak to uvidíš.Co,Gandalfe? Co uvidím? Bílé břehy... a za nimi... daleký zelený kraj za rychlého rozbřesku. To není tak zlé. Ne. Ne, to není.''Sice tu nefunguje kouzlo Společenstva,ale je to přece kult!A pro mě kus života který jsem strávil tam,kde je mi nejlíp.Ve Středozemi.Tři prsteny pro krále elfů pod nebem,sedm vládcům trpaslíků v sínch z kamene,devět mužům,každý je k smrti odsouzen,Jeden pro Temného pána,jenž dlí na trůně v zemi Mordor,kde se snoubí šero se šerem.Jeden prsten vládne vládne všem,Jeden jim všem káže,Jeden všechny přivede,do temnoty sváže v zemi Mordor,kde se snoubí šero se šerem.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

"Ani bychom tu neměli být. Ale jsme tady.Je to jako ve velkých příbězích pane Frodo.V těch důležitých.Byly plné tmy a nebezpečí.Člověk někdy nechtěl znát konec, protože nemohl být šťastný.Jak by mohl svět zůstat, jaký býval, když se stalo tolik zla?Ale nakonec stín pomine.I stín musí skončit.Přijde nový den.A až vysvitne slunce, bude svítit tím jasněji. To byly příběhy, které v člověku zůstaly, které něco znamenaly. I když byl člověk ještě malý a nechápal proč.Ale myslím pane Frodo, že teď chápu.Už vím.Lidi v nich měli dost možností vrátit se, ale nevrátili se.Šli dál, protože se něčeho drželi."Právě kvůli takovým momentům uctívám profesora Tolkiena a jeho dílo.Tři prsteny pro krále elfů pod nebem,sedm vládcům trpaslíků v sínch z kamene,devět mužům,každý je k smrti odsouzen,Jeden pro Temného pána,jenž dlí na trůně v zemi Mordor,kde se snoubí šero se šerem.Jeden prsten vládne vládne všem,Jeden jim všem káže,Jeden všechny přivede,do temnoty sváže v zemi Mordor,kde se snoubí šero se šerem.

Ztraceni (2004) (seriál)

Chci tady napsat jak mě tenhle seriál uchvátil,dojal i nadchl.Jak jsem při poslední scéně brečel dojetím.Chci zde popsat jak jsem hltal příběh a jak se pro mě Lost stal nejlepším seriálem.Jak jsem prožíval osudy pasažéry letu Oceanic 815.Jak jsem poznával příběhy postav a jak postupem času všechny dílky skládačky zapadly do sebe.Charlie,Hurley,Jin,Sun,Mr.Eko,Sayid,Kate,Sawyer,Lock,Jack,Aaron,Claire,Rose a mnoho dalších-to pro mě zůstane synonymem seriálu,jak má být.Děkuju za ten čvrtrok strávený ostrově s J.J.Abramsem. Hospodin je můj pastýř, nebudu mít nedostatek. Dopřává mi odpočívat na travnatých nivách, vodí mě na klidná místa u vod, naživu mě udržuje, stezkou spravedlnosti mě vede pro své jméno. I když půjdu roklí šeré smrti, nebudu se bát ničeho zlého, vždyť se mnou jsi ty. Tvoje berla a tvá hůl mě potěšují. Prostíráš mi stůl před zraky protivníků, hlavu mi olejem potíráš, kalich mi po okraj plníš. Ano, dobrota a milosrdenství provázet mě budou všemi dny mého žití. Do Hospodinova domu se budu vracet do nejdelších časů.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Hmmm,Nilesův suchý britský humor a oblečky slečny Fine já rád.

Cesta do fantazie (2001)

Nejspíš mentalitu Japonců a obecně východních kultur nikdy nepochopím,ale TOMUHLE rozumím.Trochu(pro Evropana)divné zpracování či příběh,ale těch pět hvězd jsem tomu nasolil právě kvůli prapodivnému příběhu,hodně divné animaci a vlastně kvůli zvláštnosti filmu...Ti japonci jsou fakt divní.Charakter filmu?Pavouk-jehož jméno jsem zapomněl-.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

SCÉNA 46:(Posel se vystrašeně dívá na Leonidase)To je bláznovství!Rouhání!(Leonidas na něho ještě jednou pohlédne a dramaticky se obrací na královnu.Krátká odmlka.Ta krátce přikývne a Leonid se znovu obrací na posla)Bláznovství?TOTO JE SPARTA!(skopává epickým kopem posla do jámy) SCÉNA 151:(hektolitry digitální krve stříkají všude kolem)