Ona (2013)

A to bylo co, uznávám originalitu a nápad. Ale podání, zpracování a vše kolem té zbytečné omáčky jak je chudák sám a bezhlavě miluje svůj windows, jak odpoští nevěru apod. No tak kouknout a udělat si svůj názor....Dá se na to podívat, ale jinak je to celkem shit

Jízda švárů (2014) odpad!

Tak lze říci, že ten film má úspěch u černochů a osob po lobotomii, jinak nevím proč by se to někomu mělo líbit. Absolutně nesmyslné a trapné scény Hart je naprostý idiot a Fishburn se stále tváří jak by žvýkal hovno. Člověk rád vypne u komedie, ale toto byla parodie na komedii

300: Vzestup říše (2014)

celkem odpad, nic závratného jsem nečekal, ale toto je fakt nuda, raději tetris na mobilu. Nesympatický hrdina, který nepotřebuje ani žádného společníka a může vyvraždit celou persii, nač Řekové cvičili armádu nechápu. Jednička byla výborná, toto je zbytečná ztráta času

Strážci Galaxie (2014)

Tak film, kde raději nemyslet, ale zasmát se. Jsou pasáže, kde bych to přeskočil,hlavně celkem nic moc začátek, pak se člověk zadívá a uteče to...tudíž doporučuji se kouknout

Sinister (2012)

PO delší době obstojný horor, který nekončí typickým americkým koncem. Horor má dobrou atmosféru a na nic přehnaného si nehraje, víc takových hororů a bude líp

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Začíná to být nesmysl. Po prvním díle tento seriál vypadal nadějně, ale opravdu nesmyslné jednání postav a podivuhodné dohody z tohoto seriálu dělají brak....

Expozitura (2009) (seriál)

Ztráta času se na takovou věc dívat, herecký výkon je děsný - tvrďácké xichty a dialogy jsou spíše vtipné až trapné!! Jediným plusem je asi to, že jsou o krok lepší než ostatní současné české kriminálky!!

Nezvratný osud 5 (2011)

Byl jsem příjemně překvapen, film má svižný průběh....některé smrti mají své kouzlo a nechybí i vtip :-) Po dlouhé době jsem byl na filmu, který měl i docela dost 3D efektů a v kině jsem se bavil!! Rozhodně doporučuji je to taková oddechovka

Barbar Conan (2011)

Ze starého Conana nemá naprosto nic!! Nemastné, neslané, prostě o ničem jen tupé tzv. mlácení a žádná mystika!! O hereckých výkonech se nedá ani mluvit, ale z nostalgie ** než do kina si každý počkejte na tv - jinak zbytečně vyhozené peníze