Nová holka (2011) (seriál)

Neskutočne úbohý seriál. Ako vždy je dobré dávať podobným kravinám nádej, lebo majú schopnosť sa postupne rozbiehať. Ale tuná je to každou časťou viac a viac úbohé a trápne. Postavy sa samé zabíjajú, dokonca aj ten suchý humor utiekol niekam do iného podobne trápneho seriálu. Príbeh je debilný a zaujímavý bol tak len v prvej sérií. Zbytočne som sa nechala zvábiť štatistikami čsfd.

Zabití posvátného jelena (2017)

Takéto snímky majú pre mňa možno jednorázovú, ale silnú hodnotu. Film som si užila najmä kvôli tomu, že už po desiatich minútach ma dostal do tranzu a už nepustil. Ako keby sa niečo medzi Funny Games a historicky najkrutejšou Sofiinou voľbou pretransformovalo do nového príbehu.

Willow Creek (2013) odpad!

toto bolo ako keby mi veľmi čudný pár, ktorý som práve spoznala pustil obľúbené video z dovolenky. A vec je, že ma to vôbec nezaujíma

Veronika (2017)

možno to nebolo stopercentné ale po dlhej dobe som bola pri jednom filme vystrašená a napätá zároveň

Jeepers Creepers 3 (2017)

Presne pre film, ako je tento som sa naučila sa na nič netešiť. Bohužiaľ som svoje pravidlo porušila, čo bolo ale spôsobené tým dlhým čakaním na pokračovanie tohto nedokonalého skvostu menom Jeepers Creepers. No a nastal ten moment, kedy som sa rozhodla si tento filmík pustiť. Začiatok bol dobrý, film sa nevytrhol zo svojho pôvodného vidliackeho prostredia a zastaralej, prašnej krajinky. Potom sme sa ocitli v klasickej, idiotskej scéne dvoch mladých, zamilovaných pubertálnych deciek so smutnou históriou a slzami v očiach. No a potom... Mne bolo osobne tiež trošku do plaču, spať som šla s veľmi hlúpym pocitom neuspokojenia a vlastne, s tým som sa aj zobudila. Nemám čo viac dodať.

Cuky Luky Film (2017)

Namiesto obsahu môžeme pokojne uviesť definíciu mentálnej retardácie, ktorú úprimne odporúčam uviesť aj v biografií filmového štábu.

Manžel na hodinu (2016)

ja síce neviem, čo má svaz českých bohémů s aquabellami, ale dobre