Růžový panter (1963)

S veľkým prepáčením ma vôbec nezaujala ani sekunda. Hodnotiť film ani nemá zmysel. Predstavovala som si akciu a humor. Humor je založený na tom, ako niekto padá, a zakopává, to ma prestalo baviť po piatich minútach. Zápletku skoro dopodrobna poznám. Jednoducho nemám dôvod dopozerať tento film, čo je veľká škoda. Tešila som sa.

Přátelé - Série 5 (1998) (série)

Neviem z akého dôvodu sa občas dabléri rozhodnú prepísať úvodnú znelku. Slováci pri tomto úvode dosiahli vrchol príšernosti. Horšie než Slovenský hip-hop.

Špunti na vodě (2017)

Rodinná komédia . dobre, nech je po vašom. Podmienky to spĺňa. Humor je však, hlavne na začiatku veľmi nútený. Každopádne je možno kvalita až nad moje očakávania.

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Mne to teda pripomína našu vládu. A my sme tí malí, poslušní väzni, čo si hovoria "však je to len na štyri roky".

Afrikou na pionýru (2019)

Je mi vlastne hrozne ľúto, čo teraz poviem, ale mňa už to nebaví. Možno som urobila veľkú chybu, že som si nedala medzi poslednými trabantami a pioniermi väčšiu pauzu, ale príde mi to už len ako pokus o rekapituláciu toho, čo sa stalo. Vykradnuté svojim spôsobom. Na druhú stranu som rada, že je tento seriál/film tak úspešný, chlapci si zaslúžia veľký rešpekt a obdiv. Tuná kokot drevený, plechom pobitý je stále výborný chalanisko so skvelým humorom a odhodlaním. Je to mnou, a preto sama pre seba po nejakej tej pol hodinke uzatváram pioniera, a možno sa k nemu raz, v lepšej nálade, vrátim.

Mulan (2020) odpad!

feministická sračka

Černí baroni (1992)

-"Kefalín, veža horí..!" -"Provedu...."

Záhada Silver Lake (2018) odpad!

Strčiť do filmu viackrát prdel spider-mana neznamená, že je film kvalitnejší. Robiť z príbehu zbytočný bizár, tiež neznamená zaručený úspech. A koniec koncov, podobných filmov o skrachovanom chlapovi je toľko, a s podobným námetom, že to už nie je zaujímavé. Aj tak dávam na povedomie scénu (spoileris) s rozbitým vajcom v hube malého pangharta.