Hodiny (2002)

Pseudointelektualni blbost.

Vítězové a poražení (1999)

Celkem dobry film, ale nejhorsi s Al Pacinem, ktery jsem videl. Snimek jen pro uzke publikum, coz nemuzu pocitat za az tak velke minus... ale i tak ... kdo se nezajima o americky fotbal, se bude prvni dve hodiny silene nudit, jako ja.

Jason X (2001)

Lepsi nez Pulp Fiction a 8 Mile dohromady :P

Cypher (2002)

Musim se priznat ze cast pointy jsem pochopil taktez na zacatku, ale ... co bylo na tom disku? Vi to nekdo? Zvlastni film.

Tanec s vlky (1990)

Chtel bych podotknout, ze jsem videl pouze director's cut, tedy 4 hodinovou verzi a u filmu jsem se ani vterinu nenudil. Dokonale, velkolepe, uchvatne dilo. 6*

Kameňák (2003) odpad!

Kdybych to videl v kine, pozadoval bych zpet vstupne... :) ... jak muzou vubec davat takovouto sracku v kine???

Electric Dragon 80.000 V (2001)

Cernobily snimek odehravajici se v Tokyu vypravi o mladem chlapci, ktery po zasazeni elektrickym proudem ventiluje svuj hnev elektrickymi vyboji ze svych pesti... experiment, ktery i navzdory sve delce 50 minut prijde hrozne nudny. A to nemluve o prisernych dialozich (ktere jsou v celem filmu asi 2 a to ve stylu: "Tys mi ukradl jesterku." - "Ano, ja ti ukradl jesterku.")

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Jeden z nejvice precenovanych snimku, ktery si snad ani nezaslouzi byt v TOP200. Kdyby byl o 70 minut kratsi, byla by to mozna koukatelna zabava, takhle az na par dobrych vtipu strasna nuda...