Ples upírů (1967)

Tenhle film má nejen skvělý scénář, ale i úžasné herecké obsazení - Jack alias roztomilý a "lehce" šílený profesor, nádherná Sharon a úžasný Polanski. Trochu mě zarazily ty kostýmy a ta hromada barvy, kterou měli upíři pokrytou tvář - ale už ne ruce a zbytek viditelného těla. Ani mi to nepřipadalo jako horor.

Bitevní loď (2012)

PRO MĚ JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍ FILM ROKU 2012!

Zkrocená hora (2005)

Nejgeniálnější film s tím nejšerednějším koncem, jaký jsem kdy viděla. Nejsem si tak úplně jistá, co chtěl Ang Lee (a původní autorka) tímhle filmem říci. Buď 1) Být gay je hřích. Zvláště, když začneš spát s kámošem a budeš se ho držet příštích 20 let. Nebo 2) Je v pořádku být gay, ale jen tak, aby to nevěděli sousedi. Oženit se, zplodit pár potomků a párkrát ročně si užít na kopci s kámošem, dokud tě někdo neoddělá. Tak či tak, obě možnosti jsou pěkně hnusné. Proč někdo nemůže natočit úžasný gay film, jehož hrdinové se dožijí konce a budou spolu dokud nezmizí titulky?? Viděno v originále s titulkama. Fakt mě překvapil hlas Heatha Ledgera.

Můj týden s Marilyn (2011)

Americký protějšek "Iron Lady". S tím rozdílem, že "MWwM" má hlavu i patu.

Glee (2009) (seriál)

Postavy, které zbožňuju: Kurt, Blaine, Will, Sue, Figgins, Rachel, Finn Postavy, které nesnáším: Mercedes, Quinn, Santana, matka SS, Terri

Kill Bill (2003)

Dokonalost. Nejvíc mě dostaly ty krevní efekty. Tarantino je božský.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Ale tohle zase jo :D Ten americký způsob se mi líbil... a to hodně! Miluju řecké báje, Ameriku a americké filmy, proto tomuhle filmu nemůžu dát nic jiného než *****. Percy Jackson je vtipný, dobrodružný a moderně božský!

Barbie mořská víla (2006)

Všechny Barbie filmy jsou kouzelné. A tenhle je nejkouzelnější.