Batesův motel (2013) (seriál)

Po zhliadnutí prvého dielu som si dal týždeň pauzu, pretože sa vo mne miešali pocity ohľadom toho. Po týždni som zapol ďalší diel a do troch dní to dopozeral celé. Teraz, keď mám za sebou prvú sériu, môžem vyhlásiť, Bates Motel je vynikajúci seriál. Neskutočne dobrá Vera Farmiga a Freddie Highmore, ktorý sú dopĺňaný ďalšími známymi tvárami podávajú príbeh Normana a Normy Batesových na zlatom podnose. Vynikajúca práca s psychológiou jednotlivých postáv a o Norme Batesovej ešte ani teraz nemám urobený úsudok. Výhodou je, že tu nemáme 100 postáv ako v slovenských stupídnych seriáloch ale len takú hlavnú desiatku, ktorá je rozpracovaná do najmenších detailov. 8 z 10

Sraženije (1986)

Nechápem prečo tu všetci ospevujete animáciu, pretože mi prišla dosť zaostalá na to, že je to z roku 1986. Poviedku, ktorá je predlohou som čítal a horšie filmové prevedenie si neviem predstaviť. Jediný dôvod prečo nedám odpad je to, že "kingovkám" odpady nedávam. 1 z 10

Tísňová linka (2013)

Dlho ma nejaký thriller takto nenasral. Stupídne, plné chyb. Zbytočne z toho urobili hon na masového vraha. A keď som videl záver chcel som dať odpad, ale odradilo ma, že som široko ďaleko nijaký nevidel. 1 z 10 za toho podpáleného na benzínke, ktorého si aj tak nijaký okoloidúci nevšimol.

Extrémní útoky zvířat (2011) (seriál)

Na tento dokumentárny cyklus som narazil náhodou, keď som nemohol zaspať pred štátnicami a je to jeden z najdrsnejších dokumentárnych filmov s plnohodnotnou mrazivou a hlavne reálnou atmosférou. 8 z 10

Stephen King´s N. (2009) (seriál)

S otvorenými ústami sledujem ako King vypúšťa komiksy, webseriály a iné poviedky podané modernými médiami. "N" je svojím spôsobom predvídateľné, ale animácia a podanie príbehu je tak strhujúce, že celý seriál zvládne divák v priebehu hodinky. Filmy točiace sa okolo čísel ma vždy bavili. 9 z 10 P.S. "There´s world behind this world!"

Jump street 21 (2012)

Po policajnej akadémii najlepšia policajtská komédia. Parádne šlehy a drsný humor. Tí dvaja bimbasi v hlavnej roli to dokonale zahrali. Neskutočne ma prekvapil Johnny Depp a tie veci okolo neho. 10 z 10

Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

Sympatický príbeh zo života najmladšieho potomka Simpsonovcov. Vynikajúca hudba Hans Zimmera. 6 z 10

Mutant 3 (2004)

No a toto už nemalo s mutantovou sériou nič spoločné okrem peknej hlavnej postavy. Herci nijako neoslňovali a najväčší zážitok som mal z toho čierneho ferrari. Hudba nijaká, efekty obstojné, scenár plytký a záver tupý. 3 z 10

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Vy-ni-ka-jú-ce! Dostavil sa ten pocit po dopozeraní, ktorý sa nedostavuje často. Človek ostane ohúrený geniálnym príbehom, a perfektným prevedením. 10 z 10