Město nemrtvých (2013) odpad!

Nie, tento rok (2013) som nevidel ani jeden dobrý zombie horror, tvorcovia majú 3 mesiace aby to napravili. Toto je nadpozemská stupidina, ktorej dali korunu roboti. Lundgren tu spadol medzi ostatných nevýrazných hercov a svojím výkonom nijako neoslnil. 0 z 10

Agent bez minulosti (2002)

Tradičný špionážny thriller. Nemám z neho vôbec nijaké pocity, ani dobré ani zlé, proste film okolo mňa prešiel a hotovo. 6 z 10

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Vravelo sa, že to má byť niečo na štýl policajnej akadémie, ale poviem teda, že pekne ostré prevedenie. Pegg znýmy zo Shaun of the dead a iných britsky suchých komédií nezmenil pole pôsobenia a svojím zmäteným pohľadom baví diváka aj tu. Jedná sa o priemernú komédiu, ale za záver pridávam jednu hviezdu. 8 z 10

Hořící keř (2013) (TV film)

Jedna z najlepších českých filmových sérií čo poznám. Jeden by si povedal, že filmy o histórií našich dvoch malých krajín musia byť povinne obohatené o humor, ale tu sa ukázalo, že ak je film bez humoru tak je to plnohodnotná dráma v mnohom prevyšujúca niektoré filmy americkej produkcie. Výbornné herecké výkony a hudba. 10 z 10

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Konečne to stojí za to, keď sa po pár rokoch vrátil Juventus na výslnie európskej špičky. 10 z 10 bez Juve by to bolo za 9 z 10.

Brutal Relax (2010)

Režba ako remeň. Nad chýbajúcou pointou sa nebudem pozastavovať, pretože by to nemalo význam. Mordy originálne a "farebné", to decko použité ako zbraň mi hlava doteraz neberie, ale najlepšie z celého filmu boli tie záverečné fotky z dovolenky. 7 z 10

Pěst Ježíšova (2012)

Ako veselo tu máme interpretované sväté písmo. J&J against Zombies. Film je preplnený dobre fungujúcimi vtipmi a vtipnými scénami. To, že to je po hororovej stránke silno podpriemerné vyvažuje dokonalá komediálna stránka a ťahá film do plusových hodnôt. 8 z 10

VALL-I (2008)

Na to, že sa počas prvej hodiny filmu ozvu len dve slová je tento film veľmi príjemné pozeranie. V jednoduchosti je krása a to platí aj pre vtipné scény obsiahnuté v tomto filme. Wall-E sa vyhýba akémukoľvek záchodovému humoru na detskej úrovni, takže nijaké grganie a prdenie, ktoré by malo rozosmiať divákov. Krásna hudba a perfektná animmácia. 8 z 10

Kdopak to mluví (1989)

Tak jednoduchá komédia a ako to človeka zabaví. Úprimný detský komentár podaný dospeláckym hlasom je taká irónia, že to nikoho nenechá chladným. Travolta a Alley sú dvojica ako zo života. Navyše ma úplne zničilo, keď si tie decká hovorili na pieskovisku vtipy. 8 z 10

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Kvôli tomuto seriálu som sa ako školák tešil na hodiny informatiky. Lumpy je KING! 10 z 10