Nejslavnější zločiny století (2009) (seriál)

Dokument je to dobrý, zajímavý. Na můj vkus sice dost rychle utíká u věcí, u kterých by se mohl trochu zastavit a naopak. Pozor, některé záběry opravdu nejsou pro slabé žaludky.

Jako za starejch časů (2012)

Vidět tyhle tří pány pohromadě je opravdu zážitek, takže se pohodlně usadit a užívat si tuhle poslední seniorskou jízdu.

Rivalové (2013)

Tak jsem se právě vrátil z kina, po filmu, od kterého jsem dostal přesně to co jsem čekal a na co jsem se tešil - napětí, akci, parádní herecké výkony a přenádherné stroje. V sále mi opravdu chyběla už jen vůňě benzínu. Nemá cenu nic dalšího psát, všechna pozitiva už tu byla vyřčena. Takže velké !BRAVO! pane Howard. S chutí bych přidal ještě šestou hvězdu za hudbu Hanse Zimmera. Nejlepší film tohoto roku!

Babovřesky (2013)

Jednu z milosti za to, že jsem se asi dvakrát za film pousmál. Tohle že trhalo rekordy v návštěvnosti? Je vidět, že Českému diváku stačí opravdu málo.

Waynův svět (1992)

jojo pořád mě to nehorázně baví, je to tak blbý a šílený, že nemůžu s hodnocením jinak:)

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Za tu akci ty 4 hvězdy musím dát, moc se mi sice do toho filmu nechtělo, ale jsem rád, že jsem se podíval, mnohem lepší jak jednička

Gambit (2012)

Tahle komedie potěší a neurazí, má sice pár slabších momentů, ale za to i pár velice vtipných pasáží. Takový lepší střed.

Mistr Manny (2006) (seriál)

pro mého syna je to super.

Ten, kdo tě chrání (2001) (seriál)

Po pár dílech šel můj zájem o seriál celkem dolů, škoda.

Jedna mezi oči (2012)

Solidní akční béčko, který si na nic nehraje a závěrečnej Axe fight potěšil. Sly prostě pořád umí.