Nelítostný Parker (2013)

Bohužel jsem se na tenhle film docela těšil, o to víc mě pak mrzelo to co jsem dostal. Jasona Stathama mám dost rád, ale tohle se fakt nepovedlo, Ten film působí tak strašně uměle, Jennifer Lopez mě tu fakt vytáčela, a že by tady byla nějak zvlášť sexy se taky říct nedá. Snimek bez zvratů, kvalitních rvaček a tak vůbec. Ta téměř dvouhodinová stopáž byla taky zbytečná. 2 * a víc ani ránu.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Kdyby se to nejmenovalo Smrtonosná past tak třeba hodnotim výš, ale takhle jako Die Hard Fan nemůžu.

Ponorka (1981)

V životě bych nevěřil, že zrovna němci umí udělat takhle kvalitní film, Herecké výkony parádní, tísnivá atmosféra a výborná hudba. Téměř tři a půl hodiny uteklo v celku rychle, rozhodně jsem se nenudil.5 zasloužených hvězd.

Smrtící válečníci (2009) (pořad)

Jo jo tak tohle mě opravdu baví, hodně zajímavý srovnání válečníků dob minulých i současných. Zatím paráda, třeba časem přidám i pátou hvězdu.

Oui, šéfe! (2012)

Je to o vaření a já vařím rád. Bavil jsem se u toho, fajn filmek

Kam orli nelétají (1968)

Vynikající špionážní lahůdka, výborná zápletka, chvíli trvá než se divák rozkouká, pár zvratů, krásné scenérie a kostými. Opravdu hoooodně povedené.

Holky na tahu (2012)

Tak neskutečně stupidní film jsem už dlouho neviděl, herci absolutně nesimpatický, nuda nuda, šeď šeď.

Tohle je ráj (2012)

Asi jediný důvod proč v ráji zůstat by byla Malin Akerman.