Starsky & Hutch (2004)

Pocta akčním filmům a seriálům z 80. let? Nebo spíše parodie. At tak či onak Ben Stiller a Owen Wilson byli dokonalí. Člověk se nenudil a film příjemně plynul.

Van Helsing (2004)

Sice by mu slušela kratší stopáž, ale i tak jsem se nenudil. 3 * by byly snad jen za ty efekty. A celkově jsem se příjemně bavil. Nechyběl tu "ňouma kutil" ani kráska. Nechybělo napětí, akce a i ta trocha humoru by se našla. Ale čistých 5 to bohužel není.

Kurýr 2 (2005)

I když některé scény byly fakt přehnané, suprově jsem se bavil. Film příjemně plynul a já se ani chvilku nenudil. Pro Jasona Stathama mám slabost. Mám ho rád v rolích, jako je tahle. Tak jako ve své době byli drsňáky na svých místech Silvestr a Arnold, tak do téhle doby mi sedí Jason. Jen tak dál. Co jsem ale chviku rozdýchával byla scéna, kdy své auto zbaví bomby lehce netradičním způsobem.

Tohle je Sparta! (2008)

No párkrát jsem se dobře zasmál.ALe to je tak asi všechno. Jak už to u parodií bývá, začátek byl super, ale s narůstající stopáží klesala úroven někam do .....

Hvězdný prach (2007)

Pěkná pohádka? Ani ne. Teda pěkná by byla, jen ne pohádka. Svoje budoucí děti bych na to asi koukat nenechal. Ale každopádně pěkný příběh o lásce zasazený do fantasy světa. Fil m příjemně plynul i když jsem ze začátku musel hledat, kde valstně jsem. Ke zpříjemnění příběhu t byla i dost vtípků. Napří modrá krev mě pobavila. Nebo taky zástup mrtvých bratrů, kteří místami komentovali děj.

Esmeralda (1997) (seriál)

Byla to první telenovela. Proto ais ta jedna hvězdička.

Juno (2007)

Adrian to vystihl přesně. Dospělé a dětské zároveň.

Vyjednavač (1998)

Výborný herecký koncert S.L. Jacjsona a Kevina Spaceyho. Ten druhý opět potvrdil, že dokáže zahrát snad všechno.