• Pohádka

Sousedi (2014)

Film hodnotím s odstupem, jelikož ihned po shlédnutí bych musela dát jen 2*. Místy to bylo vtipné, ale místy až přehnaně hrané a trapné.

Joey (2004) (seriál)

Po shlédnutí posledního dílu, je mi docela smutno, že už další díly nejsou (i když konec 2 řady má otevřený konec). Joey je pořád ten stejný Joey, jak ho všichni známe a máme ho rádi. Pravda, pár dílů sice trvá, než si zvykneme na Ginu a ostatní, ale potom je to celkem fajn.

Batesův motel (2013) (seriál)

Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdu, a jsem na 5. Vera je opravdu skvělá herečka, palec nahoru. Moc se těším na další sérii.

Rio 2 (2014)

Chvil, kdy se plný kinosál dětí smál, by se dal napočítat na prstech jedné ruky. Od prvních minut úplně jasný děj. Jedna písnička střídá druhou a celkově prostě nic moc.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Po třetím díle musím hodnocení zvednout o hvězdu víc.. Tenhle seriál mě prostě baví... ''Nečum k*ndo" :-D

Mazalové (2014) (seriál)

Po prvním díle jsem trošku na rozpacích..určitě to bude slabší než Špačkovi v síti času, ale uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.. Co mi vadí je určitě ten smích v pozadí.

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Z trilogie (Roznese tě na kopytech, Tchýně a uzený, Sebemilenec), kterou ČT uvedla, nejslabší.