Return to Zootopia (2017)

Na fanouškovský projekt je to neskutečně povedené! Už jen za tu práci a čas, co na tom autor nechal, si to zaslouží o jednu hvězdu navíc. Byla jsem překvapená, jak kvalitní příběh to mělo. Ani mi nevadilo, že animace byla spíš slet obrázků, vážně se na to koukalo dobře. Takovéhle pokračování bylo moc fajn.

Někdo se dívá (2010) (seriál)

Už je to pár let, co jsem tenhle seriál viděla, ale rozhodně to byl originál, který si stále pamatuju. Tady skutečně nešlo o žádnou přeslazenou věc s očekávatelnými zápletkami, naopak to bylo kolikrát i dost temný. Hlavní záporák sériový vrah s temnou minulostí byl ve finále nejzajímavější postava seriálu. Telemundo má pár super kousků, které mají co nabídnout.

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Slyšela jsem, že je tento animák hodně dobrý, ještě než jsem šla do kina, ale stejně předčil má očekávání. Až na pár scén, které mi přišly vyloženě pro mladší publikum, Kocour v botách nabídl vyspělý příběh a spoustu "životních otázek" k zamyšlení... v akcích byla velmi originální animace, kterou jsem už dlouho nikde neviděla a i když jsem si po první scéně musela trochu zvyknout, na konci filmu už to k němu neodmyslitelně patřilo. Všechny postavy byly něčím zajímavé, ale El Lobo s dabingem Stránského a tím ikonickým pískáním, když přicházel na scénu... jooo, ten byl top!

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Zpětně musím říct, že pro mě byl Shang-Chi hned po NWH nejlepší film čtvrté fáze MCU. Sice mě tehdy trailery nijak extra nenalákaly, váhala jsem, jestli na to má vůbec smysl chodit do kina... ale když mě tam nakonec vytáhla kámoška, byla jsem z filmu nadšená! Hodně mi seděl i ten humor a provázanost s IM3 byla taky zajímavá. Film jsem od té doby viděla už několikrát a s chutí se podívám znovu.

Black Adam (2022)

Neurazí, ale ani vyloženě nenadchne. Na tu jednu hvězdičku navíc mi tam ale ještě něco chybělo. Nejzajímavější bylo asi to osvětlení, jak to v minulosti vlastně celé bylo. Fajn obsazení a byla znát péče u efektů, kterých je film opravdu plný. No a ta hudba!

Ztracené město (2022)

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to vlastně líbilo. Jasně, ten příběh byl plný klišé a člověk to musel brát trochu s nadhledem, ale myslím, že to přesně k tomu patřilo. Za mě i super obsazení a jako oddechovka to bylo prostě ideální. Pitta jsem si teď hodně oblíbila v Bullet Train a tady mi ta role přišla v tak trochu podobném duchu a u těch jeho scén jsem se pobavila. Vlastně to splnilo přesně to, co jsem od toho čekala.

Wednesday (2022) (seriál)

Ale jo, mě se to líbilo. Taky jsem to dala na jeden zátah, zajímalo mě, jak to celé dopadne a nechtěla jsem si to nechávat na další den. První polovina se mi líbila asi o něco víc, ale ani ta druhá nebyla vůbec špatná... nemůžu tvrdit, že by mě finále vyloženě překvapilo, protože bylo jasné "že to prostě nebude tak jasné", ale i tak to mělo super spád a zajímavé momenty. Bylo tady jednoznačně vše od žánrů, které mám ráda a Jenna Ortega byla v roli Wednesday prostě skvělá. Opravdu talentovaná mladá herečka, která s touto rolí jednoznačně vyhrála. Jsem zvědavá, jak bude vypadat případné pokračování...

Příběh služebnice - Safe (2022) (epizoda)

Fakt jsem nečekala, že si mě seriál ještě zaháčkuje, ale druhá polovina této série byla fakt skvělá a dala jsem ji na jeden zátah (čekala jsem na dabing). Ten závěr hezky rozehrál karty a navnadění na finální sérii. Prosím, ať si to udrží tohle tempo až do konce, protože to chytilo druhý dech.

Příběh služebnice - No Man's Land (2022) (epizoda)

Skvělý díl, konečně po dlouhé době to mělo ty správné grády! Myslela jsem si, že Sereně budu přát to nejhorší, až na ni dojde... ale to se nedá, vlastně jí teď dost fandím, i přes to všechno. Ta scéna ve stodole byla opravdu top.

Sběratelé kostí - Utajená nehoda (2014) (epizoda)

Sweetse byla opravdu škoda, ještě když se nedožil ani toho, že by viděl své dítě. Navíc mi start téhle série přijde (nejen z tohohle důvodu) takový jiný, až bych skoro napsala studený... nevím, jestli už i na herce to nebylo moc sérií, natáčení a všeho kolem.