Dobré místo (2016) (seriál)

Další dokoukaný seriál na mém seznamu. Šla jsem do toho s tím, že jsem ani nevěděla, co od toho čekat, ale bavila jsem se. Je fakt že první dvě série byly nejlepší, ale i jako celek to hodnotím velmi pozitivně. Kristen Bell je tady skvělá a hodně jsem si oblíbila i postavu Michaela, kterého hrál Ted Danson, super dvojka. Je to něco mezi fantasy a sit-comem, je to popravdě dost netradiční kombinace, tak třeba zase někdy mrknu, až nebudu vědět coby.

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Vážně má každý díl jen pět minut a z toho jsou ještě dvě minuty titulky? Je to fakt škoda, protože Groot je super postava a chtělo by to trochu delší stopáž nebo více dílů. Zase na druhou stranu musím říct, že to byla příjemná jednohubka. Nejlepší byl závěrečný díl.

Jen vraždy v budově - Série 1 (2021) (série)

K seriálu jsem se dostala náhodou a první sérii jsem si opravdu užila. Velmi zajímavý příběh, kde je i pár nečekaných zvratů a skvělé obsazení, Steve Martin a Martin Short mě opravdu bavili. Finále má parádně našlápnuto na druhou sérii.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Velmi zajímavý projekt, který nabízí opravdu všehochuť. Jsou zde výborné příběhy, ale také průměrné a nebo i naprosto mizerné. Asi každý si tady najde něco, co se mu bude líbit... škoda, že těch příběhů mi v hlavě utkví asi jen pár.

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Velmi zajímavý koncept pro seriál, takovéhle menší příběhy v netradičním podání mě bavily už u Černého zrcadla. Jen je škoda, že některé příběhy jsou opravdu slabší a k těm top v této sérii bych řadila jen pět dílů. No, uvidíme, jak moc se mě zaujmou další dvě série.

Chlap (2022) (seriál)

Dostala jsem na tenhle seriál tip od kamarádky, která ví, že mám ráda Dr. House, no a že tohle seriál má pár podobností (což rozhodně má) a mohl by se mi líbit. A měla pravdu. I když vím, že jde o remake italského seriálu, tak si i tak myslím, že tady odvedli slušnou práci a seriál jsem si užila, Tomáš Maštalír je jako doktor Frank fakt velký sympaťák a za mě i tahoun seriálu. Ze zvědavosti jsem si pustila i první díl a pár dalších scén z originálu [Návrat do života, který k mému překvapení dávali na AXN s českým dabingem] a je to fakt jak přes kopírák, jak scény, tak i dialogy... ale nějak mi ta česká verze seděla víc. A to na českou tvorbu fakt nejsem. Velké plus dávám i za hudbu, která tam krásně seděla a malé mínus za poslední scénu seriálu, která byla v originále o fous lepší a jiná. Být to originální česká produkce i se scénářem, smekla bych svůj imaginární klobouk, protože některé nápady jsou tam hodně povedené. Doufám, že nakonec natočí i tu druhou sérii, podívala bych se.

Stranger Things (2016) (seriál)

Když jsem viděla tenhle seriál poprvé, právě vyšla třetí série a všude byl neskutečný hype, jak je to úžasná podívaná. A já si po zkouknuti všech dílů řekla jen - proč? Na první podívání mě ten seriál prostě nedostal. Jenže pak přišla po dlouhém čekání čtvrtá série a já si chtěla vše připomenout a ejhle, najednou jsem ten seriál viděla jinýma očima. A ta čtvrtá série mě naprosto pohltila a neskutečně mě bavila. Jo, nebyla to lehká cesta, než jsem si našla to své, co mě na tomhle seriálu baví, ale nakonec si mě prostě získal. Tak uvidíme, jak to dopadne s tou poslední.

Avengers: Endgame (2019)

Konec jedné velké epické ságy, který hlavně pro dlouholeté fanoušky byl něco, na co museli čekat opravdu dlouho. Za mě jsou Avengers týmovky vždy něco speciálního, kdy jsem nebyla zklamaná ani u jednoho filmu, ale IW a EG jsou prostě ještě o level výš. Tady to asi není třeba okecávat, je to podívaná a u závěrečných titulků a ukázek všech postav mám vždycky husinu.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Už jsem vám říkala, jak moc mám ráda Strážce Galaxie? Ne? No tak to říkám teď, tahle partička magorů je prostě nejvíc a pustit si první a druhý díl je za mě naprostý relax. I když je Marvel moje srdcovka všeobecně, tahle filmová jízda má u mě ještě další speciální místo, protože v těch filmech je prostě všechno.

Strážci Galaxie (2014)

Začátky, jak se tahle šílená a na první dobrou nesourodá partička dala dohromady. I když druhý díl mám ještě o kousek radši, tak i tenhle u mě patří k těm top, na který se vždycky ráda podívám. Tohle je prostě trefa do černého, co víc k tomu dodat.