• Pohádka

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Skvělý seriál, každý týden jsem se nemohl dočkat, až bude k dispozici ke stažení nový díl. První tři série luxusní, co se týká čtvrté, tak v těch posledních dílech bylo na můj vkus až moc zvratů, ale pořád super. Škoda, že se neuvažuje o další části, určitě je v čem pokračovat, třeba rozvinout příběh Gretchen, která skončila ve vězení

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Další z řady skvělých českých komedií. Výborné obsazení, supr hlášky, cestování v čase. To stojí za shlédnutí.

Nebezpečná kořist (2011)

Pro mě velké překvapení, líbilo se mi to ! Škoda trošku toho konce, asi spadl hlavní hrdina na konci ze skály na žíněnku že to přežil, ale celkově 75%.

Hooligans (2005) odpad!

Tak tenhle paskvil nesahá Hooligans z roku 2004 ani po kotníky. Naprostá blbost, slušnáček přijede do Anglie a během chvíle je z něj drsnej muž, kterej dává na hubu dvoumetrovejm chlapům. Několik scén, který se nemůžou v Anglii v hledišti na fotbale nikdy stát, obsazení hlavního hrdiny dobrákem z Pána prstenu, tohle a mnoho dalších situací pro mě dělá tenhle film absolutně nezajímavý. Ovšem Vy, kteří na fotbal nechodíte a myslíte si, že to v tomhle světě hooligans takhle chodí, Vám se bude film líbit.Ostatně stačí ostatní názory k tomuto filmu. Já to ovšem vyjádřím jedním slovem - UBOHOST!

Hooligans (2004)

Nevěděl jsem, co od filmu čekat. Četl jsem knihu Fotbalová fabrika, která neměla chybu a čekal, co z toho udělají filmaři. Byl jsem překvapený, sice se to s knihou v mnoha věcech liší, ale natočeno to bylo slušně. Asi hlavně díky tomu, že film točili Angláni, kteří ví hodně o fotbalovém chuligánství a neudělali z toho slátaninu připomínající akční film.