Čarovný les (2014)

3 bratři jsou o stupeň lepší než tento americký mišmaš,který měl o dost silnější kalibr v podobě silné předlohy a hvězdného obsazení. Tak či tak se jedná o velmi zdlouhavý snímek,který se při scéně z obry promění v neskutečnou nudu. Člověk doufá v konec a ono nic.

Zkáza Las Vegas (2013) (TV film) odpad!

Člověk se nestačí divit co Prima Cool narve do vysílání.

Nepoužitelní (2012)

Tentokrát žabožrouti šlápli vedle a natočili komedii,které chybí to nejdůležitější - vtip.

Americký sniper (2014)

Clint furt umí a to víc než dobře. Mladí rejžové by se od něj klidně mohli učit,protože mu nedělá problém natočit jakýkoliv žánr. Americký sniper je poctivý válečný film,který je silný hlavně v akčních scénách. Pravda je,že film má na můj vkus pomalejší začátek a občas je až moc vlastenecký,ale to není nic tak hrozného. Celkově jsou to pro mne silné 4*.

The Gambler (2014)

Ve výsledku je Gambler za takové slabší 3*. Jen mi po celou dobu nešlo na mozek jak někdo může být takový tupý a sebestředný hovado. Mark to zahrál docela dobře a roli jsem mu i věřil. Jedna věc na závěr - Marku už nehubni

Krampus: The Christmas Devil (2013) odpad!

Krampus se může směle zařadit mezi nejhorší filmy co jsem kdy viděl. Totální ztráta času

Hačikó - příběh psa (2009)

Já to říkám furt,že kdo si domu donese psa,tak si donese jen časované neštěstí. Hačikó dokázal to co zatím žádný film,který jsem viděl. Film ze mě vyždímal všechny emoce a na závěr jsem se neubránil slzám. Tak dojemný film o přátelství mezi psem a člověk nikdo ještě nenatočil a já nemůžu jinak než dát 5*.

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film) odpad!

Sám doma? Jako vážně? Tyhle lidi co parazitují na známějším díle s vidinou zisku by měli postavit ke zdi.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

S pohádkami to jde v posledních letech od desíti k pěti a Duch nad zlato jen ukazuje bídu se kterou se musíme potýkat. Spousta scén nedávala sebemenší smysl a chování hlavního hrdinu hraničilo s demencí. Taková je bohužel dnešní tvař pohádek.

Litva, do toho! (2014)

Vinnie Jones a jeho psycho pohled to je záruka dobré zábavy. Redirected naplnilo mé očekávání a navíc pobavilo a to je nejdůležitější. Mám rád tento tip filmu,které umí točit snad jen Martin McDonagh a Guy Ritchie.