Interview (2014)

Interview je pro mě jedna z nejlepších komedií letošního roku a jen málo chybělo k plné palbě. Takový příval vtipu,absurdních slovních průjmů a situací jsem viděl snad naposledy v dalším filmu Setha a to v Apokalypse v Hollywoodu. Nikdo jinej podle mě tohle prostě neumí tak jako již zmíněný Seth Rogen. I když v tomto snímku je jen jeden tahoun a to James Franco. Já bych mu za tuto roli dal Oscara hned.

Poslušně hlásím (1957)

Švejk mi nikdy nepřirostl k srdci ať už se jedná o filmy nebo o knižní předlohu.

Řidič slečny Daisy (1989)

Velmi milé překvapení si pro mě přichystal řidič slečny Daisy. Celý film tak nenásilně plyne kupředu a na závěr vás zahřeje u srdce. Takový film o přátelství mezi dvěma různými lidmi jsem ještě nikdy neviděl a nejspíš už ani neuvidím.

Plný dům (1987) (seriál)

Při sledování plného domu se mi furt nabízelo srovnání s Krok za krokem,který je pro mne o několik tříd jinde. Seriály si nejsou moc podobné dejově,ale jsou si blízké tim morálním ponaučením,které bylo mnohem snesitelnější právě v Krok za Krokem. Navíc místo toho,aby Plný dům bavil, tak me spíš nudil. Herci mi navíc nejsou moc sympatičtí a dětští herci mi lezou akorát na nervy.

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

Louis C.K. je to největší hovado pod sluncem,který mě dokáže vždy neskutečně pobavit. Jeho smysl pro humor je mi tak blízky jako nikoho jiného.

Přátelé (1994) (seriál)

Už 20 let mí nejlepší přátelé.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Louis C.K pálí ostrejma a to do všeho co se před ním jen pohne. Je mu jedno zda to jsou černoši,děti,víra,důchodci,sex atd ... on si prostě vytře prdel se vším a s každým. Jediná slabina seriálu je počet epizod,kterých je bohužel jen 13.

Doodlebug (1997)

Nolan a jeho numero uno ve světě filmu. S dobrým nápadem vám stačí i 3 minuty na film

Zloba - Královna černé magie (2014)

Zcela upřímně musím prohlásit,že jsem čekal o dost víc. Mé očekávání hlavně nabudilo zdejší hodnocení a recenze plné chvály,které dle mého soudu nejsou až tak zasloužené. Nejlepší na celém filmu je jeho vizuální stránka a Angelina v roli Maleficent. Příběh jako takový mě nijak nezaujal,i když nápad podívat se na klasickou pohádku z druhé strany ( z pohledu Zloby ) se mi zdál před shlédnutím tohoto filmu jako super nápad. Ve výsledku se jedná o čistý průměr,který jen díky skvělé Jolie míří do vyšších sfér.