• Krátkometrážní

Turbo (2013)

Když se váš malý rozmazlený parchantík, hrající si na prezidenta planety, snaží na pečlivě udržované zahrádce plenit vše, co je menší než rohlík s máslem, který jste mu s láskou připravili k snídani, za prvé s ním bude asi něco špatně. Za druhé - okamžitě mu to zaražte. Nikdy nevíte, kdy přejede na své kárce nějakého Schumachera 2. Protože pokud s tím něco neuděláte, přijdete o všechny profity. Takže už si už jen počkat na déšť a hurá na hon šneků.. Jop a přibalte si krejcary. Šneci prý rádi tvarůžky. Solničky raději nechejte doma, nebo se naštvou (pokud se dřív nerozpustí) a nitro si schovají pro vaše sousedy, ke kterým se přestěhujou. Vy jen budete závistivě přihlížet, jak se Pepa s Marií koupou v novém bazénu za výhru v Apačopolis 500, zatímco vy si s dětmi hrajete v kalužích.

Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Mám dojem, že jsem si právě prodloužila život o pár let.. A propo buďme usměvaví a berme věci s nadhledem :)

Muž na hraně (2012)

Ne, předkožku kolem krku u sebe nevidím, a to se jako správný gerber prohlížím v zrcadle několikrát denně. Opravdu se mi ani na temeni nezačalo objevovat vyústění močové trubice, ale tenhle film byl přímo pro mě! Takových nemám moc nakoukáno, ale pacoše s alzheimerem musím pochválit za vynikající zábavu. Začátek mi přišel trochu vleklý, ale konec byl strhující. Pro mě neokoukané, napínavé, nepředvídatelné. Ušatci a testosteronové policistky se taky dali s kapkou nadhledu překousnout. Někteří se na to asi dívali s hlavou v prdeli a hledali něco k snědku. Nebojte, 8 filmových fandů z 10 doporučuje hydrocolonterapii neboli klystýr.

Jáma a kyvadlo (1961)

Nedokázala jsem se oprostit od srovnávání s povídkou Poea, proto tak nízké hodnocení. Knižní podoba Jámy a kyvadla má s tímhle společného pramálo. Minutový záběr na kyvadlo ve mně ani za nic nevyvolal takové pocity, jako když jsem se zatajeným dechem a mrazem v zádech louskala Poeovo veledílo. Snad kdybych nečetla dříve knižní předlohu, šla bych s hodnocením o trochu výš, ale i přesto, že jsem se na to snažila dívat jako na samostatný film, bohužel jsem v tom neviděla nic mistrovského. Snad jen herecký výkon Vincenta.

Podfukáři (2013)

''Desire for knowledge is greater than the desire to let the fool.''

Man (2012)

První vteřiny jsem se smála.. Zašlápnutí broučka a škodolibá radost? Asi nějaký výrostek.. Z živých hadů botičky? Zábavné.. Napustit si kuřátko a udělat si z ní baskeťák? Co je to za vtip? Až se slavným "KáEfCéčcem" mi došlo, o čem tenhle kraťas bude. Smích přešel. Jen tak dál, Maníci..

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film)

Co takhle to příště natočit naopak? Určitě by to bylo mnohem zábavnější, kdyby kapr zabíjel fénem člověka!

S jistou pravidelností (2012) (amatérský film) odpad!

Tady ho má někdo asi tak malýho, že se mu vysměje každá.. Vsadím se, že všechny byly blond!