• Pohádka

Con Air (1997)

Já to také klidně srovnám se Skálou. Opět je tu nereálný a poměrně hloupý příběh. Opět je tu Nicolas Cage, kterého vidím raději v Adaptaci či v Leaving Las Vegas. Ale opět to z ještě horšího hodnocení tahají dobře zobrazené a zahrané záporné postavy. Tady konkrétně Steve Buscemi a John Malcovich. Ed Harris byl propracovanější, ale to je fuk. Dávam za dvě a možná se na to za 10 let podívám znova.

Čáryfuk (1970) (seriál)

Jako dítě jsem to snad měl i rád, ale když to teď vidím, tak...stačí vidět první tři díly, pak se vše téměř opakuje.

Pretty Woman (1990)

Nejsem fanda těchto filmů. Ikdyž není špatný, tak v žánru "romantika" dám přednost Lásce přes internet.

Cesta kolem mé hlavy (1984)

...a pan doktor ho tam nechal schválně sám, aby se musel rozhodnout. Skoro nemám slov, tak snad jen...BUDEME NA SEBE HODNÍ.

Kobova garáž (2003) (TV film)

Pro mě jeden z nejlepších televizních filmů posledních let, na který bych šel klidně i do kina. Prostě vynikající, a to především pan Michal Novotný. Myslím, že se z něj stává vynikající herec...

Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský (1999)

Až dojemné. Velice propracované ( děkuji pane Havelko ) a o velikém mistrovi ( děkuji za vše pane Brodský ). k tomu už se dá jen říct, že měl pan Broský štěstí, že přestože nám odešel, dostal příležitost se zdařile rozloučit v Babím létě. Pan Sovák to štěstí neměl...PANE BRODSKÝ, NEZAPOMENU NA VÁS, NIKDY!

Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) odpad!

To je tedy fakt satira...tady to bohužel nezachraňují ani herci. Lepší nevidět. Nebo se podívat, a pak si pustit něco, co alespoň vzdáleně připomíná satiru.

Já to tedy beru, šéfe...! (1977)

Mě to teda Odpadlíku urazilo. Ikdyž to někteří herci tahají z bahna, tak otázka pana Nárožného, jestli je lepší žít v Západním Německu, kde je plno nezaměstnaných nebo zde, kde je pracuje každý, patří mezi "normalizační klenoty". FUJ.

Podzimní návrat (2001)

Přestože je to film na zajímavé téma a trojice herců Brodský, Kačer, Vladyka jsou naprosto bezchybný, tak je to jednoduše nudné. Takže neříkám hrozný film, ale já už ho podruhé asi neuvidím. Je mi to líto.