Průšvihář na útěku (2005)

Na odpolední pohodičku je to ideální film. Nemusíte u něj přemýšlet a jen sledujete děj. Justin a Tyler je dvojka, která jde z jednoho průšvihu do druhého. 50%

Variola vera (1982)

Neuvěřitelný příběh a zároveň respekt tvůrci za toto dílo. Po celou dobu si snímek drží vysokou kvalitu napětí, strachu i empatie herců, kterou podkresluje vynikající hudební doprovod. 90%

Saw X (2023)

Konečně po letech návrat ve velkém krvavém stylu! Námět ještě není vyčerpaný a rozhodně je na co koukat! John "JigSaw" Kramer žije!!! 90%

The Revenge of Robert (2018) odpad!

Laciná adaptace, která nepředčí a zároveň vykrádá slavnější "kultovní" snímek Mistr loutkař! 0%

Non mi uccidere (2021)

Zajímavý italský počin, který si hraje s životy dvou mladých lidí. Mirta a Robin milují akci, napětí a hlavně nebezpečí. Jednoho dne zkusí drogu, která může změnit vše. Existuje život mezi nebem, zemí a peklem? Musí se přesvědčit.... Ale kde je ta pomyslná hranice??? 40%

Willyho kouzelný svět (2021)

Skvělá zábava! Film jsem od začátku bral s nadhledem a suprově se bavil. Cage jako nemluvný parchant předvedl jednu ze svých výborných rolí! Snímek jako béčkový horor působí velmi slušně. 90%

Všechny zabij a vrať se sám (1968)

Výborný western o povedené partičce, která chce získat zlato pro sebe. Skvělý příběh, nádherná hudba a přesvědčivé herecké výkony s Connorsem (ten jeho bělostný úsměv mě zabíjel) v hlavní roli! 90%

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Upřímně jsem nečekal, že se ještě někdy se sérii Paranormal Activity setkám. Sice to nikterak nenavazuje a společný je akorát název a roztřepaná kamera alá FF. Děj tisíckrát viděn, takže divákovi nepřináší nic nového. 30%

Jako v bavlnce (2020) odpad!

Jako vážně, že ruská mafie takhle zpacká fingovanou smrt a následně se Marla začne mstít??? To jde opravdu jen v Americe. První půlka snímku vynikající, od té druhé to jde z kopce a ten závěr je na hluboký prst a zvracení. Větší dvouhodinové hovno jsem dlouho neviděl! Ztráta času. 0%

Psí poslání (2017)

Neskutečný film! Pro milovníky psů povinností! A kdo někdy o svého psího miláčka přišel, tak ví, že ty emoce jsou šílený!!! 100%