Labutí píseň (2017) (TV film)

Fred to pořád zkouší, ale tudy cesta zjevně nevede, musím konstatovat. Pokolikáté už?15%

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

No na tohle se ještě dalo koukat. Hlavně začátek ušel, pak už jen nevýrazné tv sci-fi v levných kulisách stejně jako celý po něm jdoucí seriál, jehož fanouškem jsem nikdy nebyl a platí, že ani původní film pro mě není žádný velký kult. No aspoň jsem se dozvěděl kde se vzali ti Gualoudi kteří tam pak strašili v každém dílu.40%

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Rozvleklá nuda vykrádající všechno možné napříč všemi možnými žánry. Po pravdě vysoké hodnocení u většiny dílů tohoto seriálu pro mě pořád zůstává jednou velkou záhadou.20%

Vražedná partie (2016) (TV film)

Platí to co jsem už napsal jinde. Touhle rutinní televizní nudou se kdysi zábavný zetkový tvůrce nezvedne.10%

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) odpad!

Nekoukatelný. Zarchi je asi senilní. Už originál za moc nestál a tenhle wtf návrat po 50 letech je total shit.5%

Dokonalé repliky (2018)

Dokonalá nuda. Důkaz, že pokud Reeves zrovna není John Dick, což taky není žádná sláva, tak je nudnej ještě o něco víc. Jako neříkám nějaká myšlenka tam i je, ale zpracování mě totálně uspalo.35%

Titan A.E. (2000)

Po pravdě nedivím se, že to propadlo, ani mě to moc neuchvátilo. Za mě spíš podprůměrné sci-fi anime které i vzhledem k době svého vzniku nemá moc co nabídnout. Co však musím vyzdvihnout, tak to určitě perfektní soundtrack který to u mě skoro vytáhnul až do průměrného hodnocení.45%

Přes hranici (2019)

Nic moc film. Pár slušných scén. Jinak nuda s nevýraznou hlavní hrdinkou která mi byla úplně ukradená.30%

Pomsta (2019)

Slušná mlátička potvrzující, že Adkins je momentálně ve vrcholné formě a rovněž režisér Johnson jako stabilní béčkař si udržuje jistou kvalitu i když Thriple Threat pořád hodnotím jako jeho nejlepší počin. Tady mě moc nebavil ten všemi vychvalovaný příběh a po pravdě i samotnej Adkins a jeho bojový kreace se mi začínají okoukávat. Tady je příjemnou změnou přechod na drsný, chlapský a opravdu špičkově zapadající bitky. Potíž je, že to se časem přejí a pak už ten film nemá co nabídnout. Sorry Scotte tentokrát jen silná trojka.65%

C.k. dezertéři (1986)

Ale jo docela slušná komedie, prý Švejk po Polsku no to nevím, ale obstojná zábava kterou sráží jen nevyvážené tempo a vražedná stopáž. Kdysi jsem v levných knihách film koupil otci a po tom co se deset let válel doma jsem si ho kdo ví proč pustil. Každopádně vrcholem je scéna s mluvícím papouškem a inspekcí generála to jsem chcípal smíchy. Ke konci už to drhne jo a Abrhám má jenom cameo všeho všudy asi pět minut.60%