Vítr zkázy (1989)

Úlet, ale má to něco do sebe. A ta popová hudba do těch postapo scén. Nedoporučuji, ale neutrální 3* dám. 55%

Thunder Force (2021) odpad!

Tak nějak všichni tu vědí, že je to zoufalost, ale někteří to neřeknou úplně naplno. Tak já tak učiním. Je to až po okraj naplněná smradlavá žumpa plná sraček.0%

Smrtonosné přeludy (2021)

Halušky sem, halušky tam, halušky všude kam se podívám. Asi se z toho voprcám.10%

Předtucha (1947)

Tak konečně doplněno. Žádná super storka spíš takový dost banální příběh, ale souhra mezi Tánskou a Hrušínským funguje perfektně a líbily se mi i ty přímočarý dialogy. Je z toho cítit Vávrův rukopis i když pořád platí, že v těchto letech měl ty nejvíc vybroušený kousky teprve před sebou.60%

Take Back (2021)

Snaha by tu byla, ale Sesma na top trasháky pořád nemá. Bohužel to nestojí ani aspoň za ty 2*20%

Chai dan zhuan jia 2 (2020)

Tak já nevím podle komentářů to vypadá, že tu někteří viděli akční film roku a já asi nějakou falešnou verzi. Nesmyslně přepálený cgi úvod mě vůbec nevtáhnul. Pořádná fyzická přestřelka je tu až po třiceti minutách a ani pak to není o moc lepší. Na tohle moderní pojetí akčního filmu už jsem asi moc starej.35%

St. Helens (1981)

Tenhle poctivej starej kousek na téma reálný katastrofy mi nakonec docela sednul. Autentičnost beru.65%

Nástroj zkázy (2017) (TV film) odpad!

Ještě pár takových kousků a Sesma se hrdě zařadí mezi top brakaře, ale tyhle odpady mají něco do sebe.5%

Ťin ťi ťiou jüan (2020)

Tak nevím, ale i to přehnaný Skyfire který mělo všechna žánrová klišé mě bavilo víc. Tady se skáče z akce do akce. Kydy okolo úplně o ničem. Ten těsnej průměr dám, ale víc se mi k tomu nějak psát nechce.55%

Godzilla vs. Kong (2021)

No vida zase monstrum proti monstru a dokonalý hrdinové a émerický dětičky. Wingarda je na tohle škoda.45%