Proboha! (2008)

Človek ktorý mi na jeho ateistické presvedčenie odpovie vetou "Vieš ty čo, pozri si Religulous, ten film dá každému kresťanovi facku a preberie ho z jeho strašného sna viery. Toto je moja definícia ateizmu. " 1.) Usudzujem že takéhoto človeka zaujíma jeho presvedčenie(možno aj viera) do takej hĺbky ako Billa Mahera zaujíma Egyptológia a história starého Egypta, čo som mohol počuť keď neznalo spája Hóra s Ježišom čo môžem prirovnať spojeniu Róberta Fica a Elberta Einsteina. 2.) Alebo takýto človek, ktorý toto tvrdí o tomto pseudodokumente nepotrebuje ku vstupu do klubu ateistov zložiť IQ test.

Rohy (2013) odpad!

V tomto filme si dievča trpiace na rakovinu, stráži svoj počestný kresťanský život a stará sa o svojho budúceho manžela tým že vloží do svojej "po mojej smrti prečítaj" schránky svoje fotky, predmety ktoré mu ju budú pripomínať, list na rozlúčku v morzeovej abecede ktorý opisuje jej fakt počestný kresťanský život a obetovanie sa za život svojho blížneho aj nenápadnú kartičku so satanistickým motívom sediaceho "Belzebuba" s pentagramom nad hlavou. Má to hlavu aj pätu.

Equalizer (2014)

Akčný priemer, ale Denzelova charizma ho vytrháva vyššie. Príbeh plytký, kamera sa páčila, akčnosť neurazila ani nenadchla. Oplatí sa pozrieť. 3,499 hviezdy.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Pri tomto seriály každý hľadá, čo by si v ňom našiel pre seba. Farebné sklo mozaiky poskladané v sériách, zoradené tvorcovským umom umelca. Každé jedno sklíčko odlišné, ale práve tam, kde má byť. Hodiny strávené sledovaním tohto seriálu sa premieňajú v radosť... v radosť z ľudí , hercov, réžie, scenára, tímu okolo toho všetkého. Postavy beriete ako súčasť vášho života a prajete si prežiť ich zážitky spolu s nimi. Akcia, romantika, zvrat, dráma ... všetko delikátne namiešané s dôvodom vytvoriť dielo na ktoré sa človek pozrie a povie si že to za to stálo ho vidieť a byť súčasťou svojimi zmyslami.----------. Povedal by som že dej bol príliš chronologicko nasekaný, tým myslím že sa odvíjala zápletka A ako nejaká major zápletka, popri nej bola aj nejaká minor, ale akonáhle skončila A zápletka začala hneď B major zápletka. Tieto preklady listov deja boli príliš zreteľné, mierne to rušilo a spôsobovalo slabší drive seriálu.

Interstellar (2014)

Idem si na film do kina. Uvažujem ... " bolo by treba už niečo komentovať na CSFD, musím na všetko hodiť analytické očko a poriadne to na nete zdokumentovať". Ale čo sa Samkovi nestalo ? táto myšlienka sa mu v hlave záhadne rozplynula keď videl titulky INTERSTELLAR asi sekundu po začiatku filmu. Pýtame sa všetci spolu, čím to asi bude ? Najlepší film od začiatku tohoto milénia ... Videné 5x.

Nymfomanka, část II. (2013) odpad!

Uvažoval som o piatich, ale posledná scéna upravila hodnotenie o plný počet.

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Ehm,Ehm. Spolužiaci na internáte ma pred pozeraním First Sequence varovali že si mám prichystať lavór. Hold, po pozretí ... smial som sa. Užívatelia CSFD ma pred pozraním Full Sequence varovali že si mám prichystať automatickú odsávačku zvratkov rovno z úst. Hold smial som sa ešte viac. Toto "dielo" si nezaslúži žiadnu pozornosť. Ak už robím film ktorý je zameraný na to aby divákovi prišlo zle a uvažoval o tom že ak si chce zachovať aspoň kúsok zdravého rozumu, musí film okamžite vypnúť, tak to musí spraviť tak , aby ten divák od začiatku až do konca nemal pocit že to je film, ale že to je skutočnosť. Čo sa tu vôbec nedeje. Scény pri ktorých by som mal stláčať tlačítko ON na svojej odstávačke zvratkov sú trápne a smiešne. Six, kúp si troch dobermanov a radšej s nimi cvič Agility, ale v živote už nič netoč prosím ťa.

Krimi (2009) (pořad) odpad!

Páčia sa Vám ruky povaľujúce sa po trávniku vedľa pieskoviska na ktorom sa hrajú deti a netušiac čo činia, práve jedno z nich stavia hrad obsahujúci piesok ,očné buľvy , plus nejaký ten odrezaný jazyk trošku namočený v kyseline ? Sledujme všetci spolu úžasnú propagáciu extrémne trápnych reportáží.