Vnitřní nepřítel (2005) odpad!

Skoda toho draheho filmu, ktory sluzil na zaznam tejto hovadiny. Tomu, kto vydrzi dopozerat tento film do konca, zaplatim noc v bordeli.:)

Temné patro (2008)

Davam jednu hviezdicku autorom za snahu spravit film o boji dobra proti zlu. Myslim ale, ze sa im to velmi nepodarilo :)

Past (1996)

Po vsetkych strankach premakany film, ktory vas zaujme hned od zaciatku a predklada vam zaujimave zvraty a konflikty, ktore vas drzia v napati pocas celeho filmu.

Pan Nikdo (2009)

Je to film vytvoreny na zaklade otazok tykajucich sa ludskej existencie. Velmi podarene spracovanie alternativneho zanru. Mne tam chyba celkovo, len vacsia dramaticnost deja, ktora by spravila tento film menej nudnym:) Ale inak je to dobre dielo. Vidno, ze tento film sa tvoril priblizne 10 rokov, lebo je prespikovany mnozstvom informacii a detailami, ktore niekedy niesu az tak podstatne:) A nezabudnite ze, vsetko v zivote je mozne, kym nespravite volbu. :)

Obhájce (2011)

Pohodovy inteligentny film, ktory pritiahne divaka a postara sa o zabavu na cely vecer.

Forrest Gump (1994)

Netreba k tomuto filmu ziadny koment. Dokonaly namet . Genialne.

Předčítač (2008)

Dej filmu posadeny do Berlina, pocas druhej svetovej vojny, vas vnesie do role mladika, ktory prave zaziva sen vacsiny chlapcov v jeho veku. Ma milostny pomer zo starsou zenou a od toho okamihu sa nepohnete od sledovania filmu. Sledovat to, ako sa vyvija ich vztah a predpokladat ako to vsetko dopadne, vas naozaj dostane a oci vam neostanu suche. Bezkonkurencny scenar. Skvele zahrane roly. Bez chyby. Majstrovska rezia a kamera. Krasa. Dokonaly film.

Štěstí na dosah (2006)

Stastie na dosah je film, v ktorom sa moze kazdy z Vas vidiet, kvoli tomu aky zivotny osud opisuje. Je to pribeh, ktory vysvetluje, ze kazdy clovek , kazdym dnom vo svojom zivote dufa v lepsiu buducnost a aj napriek ranam osudu, ktore dostava kazdy den a vacsinou su to rany pod pas, sa nevzdava a kraca dalej. Skuste sa len na chvilu vcitit do roly Willa Smitha a najdete tam seba sameho. Film je toceny v podstate nekompromisne profesionalne vratane kamery, strihu, zvuku atd. Podla mna nema ziadnu chybu. Pre mna osobne je len menej znamy Andrea Guerra, ktory sa postaral o soundtrack k filmu. Herecke vykony su velmi dobre.Tento film vas naozaj dojme.

Traders (1996) (seriál)

To, preco ma tento serial tak vzal a hltal som kazdu jeho cast, je divne aj mne samemu. Kedze som ho pozeral takmer pred 15 rokmi, jedine co mi utkvelo v pamati je ten super pocit, ked som z nadsenim cakal na dalsiu cast a to, ked som sa nemohol odtrhnut od obrazovky, ak som ho prave pozeral. :)

Vřískot (1996)

Dve veci, ktore ma na tomto filme zaujali je kamera, ktoru celkom slusne sprevadaza scenicka hudba. Jej autorom je uz uznavany skladatel Marco Beltrami a tiez tam zazneju aj celkom dobre rockove hitovky z rokov `90 siatych ako napr. skladba ``Drop Dead Gorgeous`` a ``Ready To Go`` od skupiny Republica, alebo Alice Cooper. Dej filmu je urceny pre vekovu hranicu do 15 rokov. Dej je naozaj prilis plochy, bez silnych scen a herecke vykony su podpriemerne. Ocenujem este pekne herecky :) Film na jedno kuknutie a od klasickych hororovych filmov to ma na mile daleko. Skor je to klasicky nudny film. Bodka.