Fanoušci (2009)

Čekal jsme to mnohem lepší, moje chyba. Nikdy jsem nebyl fanouškem Star Wars takže jsem mohl čekat, že se budu spíše nudit.

Božský Bruce (2003)

Jim Carrey je vynikajicí herec a v tomto filmu mi to opět dokázal. Nechyběla ani moje oblíbená Jennifer Aniston a celé to uzavřela krásná Catherine Bell. Myšlenka režiséra se povedla, film k pobavení - splněno.

Skins (2007) (seriál)

Nezaujalo na tolik, abych tomu věnoval další čas. Hodnocení po 1 sérii.

Glee Live! 3D (2011) (koncert)

K perfektnímu koncertu chyběl už snad jen Will Schuester, Emma Pillsbury a Sue Sylvester. Pak by to bylo dokonaly. I tak příjemně strávený večer. Tenhle snímek nemohl uniknout snad žádnému Glee fanouškovi.

30 minut nebo méně (2011)

Pár vtipných momentů a celkově zajímavá zápletka celého filmu. 55%

Kdo přežije - Panama (2006) (série)

SPOILER // zajímavá série ale oblíbil jsem si jen málo lidí a ti všichni vypadli. Arogance ostatních členů Casaye byla neúnosná, furt jsem si přál nějaký zvrat, ale furt nic. Vyhrát to měl Terry.

Xena (1995) (seriál)

Když jsem byl malý, tak jsem tento seriál hltal. Kde jsou ty časy ...

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Tak tomu říkám něco, takhle dlouho jsem se já (a snad i celé kino) dlouho nepobavil a ke všemu nad českým filmem. Herecké výkony Miroslava Kroboty a Ondřeje Vetchého byly senzační ba co, i víc jak senzační. Hlášky, záběry, scény tohle všechno bylo na jedničku a to všechno díky všem hercům kteří tomu dodávali grády tak, jak se patří. Doporučuji jít na tento film co nejdříve, protože já to odkládal a to byla chyba. 95%.