Ghoul (2015)

Ano, svatá pravda, nejedná se o klasickou českou debilitku, je to stoprocentní debilitka americká, což je ve svém smutném finále vlastně jedno. Má averze k FF opět zaregistrovala očekávaný nárůst a blokem s černými puntíky, určeným pro tento šupžánr, si můžu maximálně vytřít prdel, je nenávratně plný. Co si zasloužilo vůbec nějaké solidní hodnocení, tak to byli herci. Respektive jejich výběr, který neprobíhal v našem zdevastovaném rybníčku, a proto neťapkal po lese Straša Strašilov, či nějaká zrzavá kreatura. Přesto si tohle může po druhé pustit leda masochista s šedým zákalem. Pítře Džákle, kdybych neměřil o metr méně než vy, znova bych si nechal vysvětlit in natura Vaše sexuální vychytávky při promu... ehm, při reportážích psaných na oprátce.

Císař a tambor (1998)

Anička Veselá se, dle její zdejší biografie, stáhla do ústraní. Dle mého názoru z čistě prozaických důvodů, respektive z důvodů zdravotních. Ono hrát z devadesáti procent v předklonu, stylem dobrý den, kozy ven, to jednomu na bezchybné funkčnosti páteře nepřidá. Ne, nebylo mi to extra nepříjemné. Ale jsem snad nějaký úchyl? Průša? Jsem svatý, a proto jsem ještě zaregistroval prkenného Chinaskiho a bezvadného Ondru Vetchého. Za posledně jmenovaného a za prvně zmíněnou faunu jsem ochoten prsknout tři pizdy. Protože se jinak jednalo o takovou fádní kravinu, byl jsem potěšen aspoň poskakujícími psíky, kterým ovšem chyběl Zdenda Srstka a já znovu zjistil, že svět a pohádky nejsou dokonalé.

Zrcadlo (2014) (amatérský film)

Příjemnej hlas a kouzlo s čepicí zabalený ve třech kilech přehrávanýho patosu. Bukowski by vám nakopal prdel.

Upgrade (2015) (pořad) odpad!

Kurva, doprdelepráce, jak je možný, že nám ten hodnej bankéř nefunguje? Málo zelený??? Tak lišácky jsme to vymysleli, do psích pochev a ono hovno. Jak je to možný??? Kurev sedum! JAK JE TO MOŽNÝ?!?! "To vím naprosto přesně, byl to křižník Potěmkin". No, tak asi tak.

Kmeny - Hackeři (2015) (epizoda)

Občas se obrazovkou mihne ošklivý podivín, chvílemi šeredný nerd a vzápětí nastoupí neatraktivní navždyslečna geeková. Kompletně všichni v hadrech, ve kterých bych se neplazil s košem ani zapadlou uličkou v Horních Polomech potmě. Že hodnotím hloupě, krutě a přízemně? No jasně! Já se těšil na hackery a dostal jsem partu nehezkých skautíků, kteří plnili bobříka zoufalosti. Z takových kmenů mě bolí kořeny. Takže nasrat.

Kmeny - Rainbow (2015) (epizoda)

Díl, který obsahuje asi nejvíc informací o dané subkultuře, potud bez nějakých zásadních kritik. Ovšem jen pokud se nebudu snažit hodnotit konkrétní postavy exhibující v dokumentu. Poněvadž se obávám, že bych třeba takového afektovaného buzíka, při jeho snaze mne obejmout, zřejmě vykostil a poté zkonzumoval, což by mně asi u sluníčkářů, měsíčkářů a kostičkářů neprošlo, navzdory tomu, že bych si před hostinou stylově vpravil tři kila exkrementů do účesu a nesouvisle blábolil.

Cesty k úspěchu (2012) (pořad)

Chcete zažít totální křeč? Ok, pusťte si Marka a zároveň hořčík do kapačky, ovšem i přes indikaci magnésia v koncentrované formě zažijete takové stahy, že se nevyserete zhruba dvanáct dnů. Odzkoušeno.

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

Až prošutrujou všechno žrádlo, Heydrich jim uhrane krávu a obrýlený adolescent s několikanásobnou mrtvicí se přizabije na nedodělaných schodech, tak poté se produkce rozhodne rodinu přesídlit na sever do Dolního Saska? Do campu? Bude pak název téhle zhovadilosti znít "Dovolená v Bergen-Belsenu?" Čétéčko, vy jste opravdu neuvěřitelná banda diletantů.

Ex Machina (2014)

Ano, přidělejme robotu Emilovi kozy, proč ne. Ovšem je nutné počítat s tím, že pak nás excelentně vojebe, má na to totiž senzory. Inu sex mašina. Není třeba se proto stydět a zažívat traumata, že téměř každý openisovaný břídil je ve finále vždy obchcán jakoukoliv postavou vlastnící otvor a alespoň minimálně slušivý exteriér. Není nutností, aby tato byla navíc majitelkou inteligence, tím méně umělé. Jsme na to zkrátka naprogramováni a já se ptám. Kdo je tedy ten lovený i v běžném životě? Odpověď vlastně nechci. Pěkné, komorní, zajímavá hudba... no, a ten barák s hromadou chlastu... krása.

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

Božeměnetrestej, jsem zřejmě Malátný hipster.