Už jsme tam? (2005)

Od dob Ch. Chaplina došly komedie dlouhou cestu a já se nebojím říct, že právě teď dospěly k dokonalosti... Ice Kuba je nejen nejlepšit herec, dělá taky hudbu (black hop) nebo jak se tomu slangově říká a je také výborný režisér, no prostě dokonalý umělec

Space Jam (1996)

Tenhle film má všechno- Michaela Jordna, Bunnyho, Homera ze Simpsnu a ty nejlepší efekty všech dob... pro mě 99%

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Déšť bohužel poškodil kameru dříve než stihla Oran Pendeka natočit... Viděli jsme ale jeho oči v křoví... xD. Nevim jak vy, ale já ještě neviděl ani jeden díl ve kterém přišli s nějakým důkazem.

Zbojníci (2004) (seriál)

Geniální! Spolek dětí převlečených za Zora nakope prdel nejednomu Křížovi.

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Seriál plný neočekávaných událostí, vztahů mezi Nickem a Rous, Mojrou a Nickem, Alexem a Cait, Cait a Bobem, Bobem a Alexem...nechte mě přemýšlet... Nickem a Judy, Judy a.. a už nevim..

Kráčející skála (2004) odpad!

Těžko říct jestli se Dwayne už jako retard narodil, ale Johnny Knoxvill je prostě talent.

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Ne tak dobrý jako Pár Facek ale pořád klasa... Musíte uznat že ten medvěd s přiteplenym hlasem Troška má úroveň..

Avatar (2009) odpad!

Myslím že tomuhle filmu ( bohužel ne TV filmu) by na kvalitě neubralo ani kdyby hlavního šmoulu hrál Eddie Murphy a jeho láska byl Martin Lawrence převlečenej za modrou bábinu.

Zaklínač (2001)

Film sem neviděl ale hra je fakt supr ....

Chuck (2007) (seriál) odpad!

Věděli jste že v páté sérii jsou agenti už úplně všichni??? :O