Zaklínač (2002) (seriál)

Seriál jsem neviděl, ale hra je fakt supr.

Mistr zločinu (2004) odpad!

Zajúmavost: Film byl na udílení cen pro patlaly nominován v kategorii nejblbější pointa všech dob, spolu s tímto snímkem byli nominováni také například- číslo 23, maharal tajemství opičího krále (roli opičího krále si střihnul Martin Lawrence), dále také film šifra mistra Ferdinanda (rakouský remake) atd. Film mistr zločinu jasně zvítězil a odnesl si tak cenu Plačící opice.

Matlock (1986) (seriál)

Matlock2- Old ass bitch. Vyřešit pár případů- vydělat peníze- kopit kartu na BINGO!

Lady XXL (2006)

Rob Schneider vede úspěšný život amerického právníka, jednoho dne se však probudí a je z něho Mo' Nique a v zápětí zjišťuje, že být extrémně obtloustlou černoškou není tak snadné, jak si myslel... (Oficiální text distributora)

Zrcadlo tvého života (2012) (pořad)

"Bohdalka je naše." -Tony Stark "Dělá radost dětem!" -Don Cheadle "Mám rád její mužný smích" -Donald Trump

Pán převleků (2002)

Film pro celou rodinu! (Kromě lidí nad 5 let a pod 86 let!- no prostě pro všetkyj, kteří na to za dva dny zapomenou).

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997)

Major Majsner se vrací v dalším díle světoznámé série představujíc elitu české policie, sršící jednu nevtipnou hlášku za druhou. Velká škoda že jsem film viděl jen dvacet osmkrát... měli by to vysílat častěji!

Supersmradi - Malí Géniové 2 (2004)

Nádherný film sloužící k zamyšlení... opravdu existují děti s obličejem dospělého? A jestli ano proč se to americká vláda snaží utajit? A proč film natočený podle skutečné události má na CSFD 5%? A proč se to snaží americká vláda utajit?

Glee (2009) (seriál) odpad!

Je mi upřímně líto každého, komu se tohle líbí. A posílám jim srdečné pozdravy do ústavu pro retardované, psychicky narušené a dementní lidi.

Discopříběh 2 (1991)

Nechápu ta špatná hodnocení, já jsem se královski bavil, spíš bych to nechal režijovat Trošku, protože by to bylo ftipnější, ale i tak to byl jeden z nejlepšich českých filmů. Michal David je hudební supermág, kam se na něj hrabou všichni Zimmerové, Mórikóni a další trapáci!