Madonna: Celebration: The Video Collection (2009) (video kompilace)

ZAJÍMAVOST 1: videoklipy, které na kolekci chybí: HOLIDAY, EVERYBODY, DRESS YOU UP, GAMBLER, OH FATHER, DEAR JESSIE, FEVER, BAD GIRL, BYE BYE BABY, THIS USED TO BE MY PLAYGROUND, DONT CRY FOR ME ARGENTINA, YOU MUST LOVE ME, DROWNED WORLD/SUBSTITUTE FOR LOVE, NOTHING REALLY MATTERS, AMERICAN LIFE, GET STUPID. Většina z nich vyšla na starších kolekcích. Videoklipy, které doposud nevyšly jsou: Holiday, Everybody, Dress You Up, Gambler, Dear Jessie, Bye Bye Baby, This Used To Be My Playground, Don't Cry for Me Argentina, You Must Love Me, American Life a Get Stupid. Včetně nových Give All Your Love a Girl Gone Wild. ZAJÍMAVOST 2: Madonna za svou třicetiletou kariéru natočila cca 65 videoklipů, což představuje zhruba tři celovečerní filmy

Doktor z hor (1992) (seriál)

První polovina seriálu dobrá, druhá mizerná. Seriál měl skončit odchodem Gerharda Lipperta. Kvůli odpadům dávám plné hodnocení.

Joey (2004) (seriál)

Nastavovaná kaše, která si nezaslouží tak vysoké hodnocení, jaké tu má. Stále se ale ještě jedná o solidní průměr. Za původními přáteli, ale dost pokulhává a Joe (Matt Leblanc) nemá na to táhnout celý seriál sám. Není divu, že po druhé sérii skončil.

Pátek třináctého 7 (1988)

Friday 13th part I, VII byly vůbec první díly, které jsem viděl. A musím říct, že zde má Jason velmi obstojnou soupeřku - telekinetičku. Celkově má film spád. Jen občas některé scény s omladinou jsou nudné než se objeví Jason, který se zde přeměnil a v absolutního zombíka.

Pátek třináctého 3 (1982)

Tímto dílem se série mohla i uzavřít, kvalitativně na podobné úrovni jako dvojka. Zpětně: jednička vlastně nebyla horor, ale spíše thriler. Dvojka a trojka už jsou čistokrevné horory.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Kdysi to byl u mě TOP, pak to ale převálcoval Pevnost Boyard, a hlavně Takešiho hrad.

Základní instinkt 2 (2006)

Pokračování erotického thrileru po 14 letech...tak několik pěkných scén se tam najde, a Sharon se dokáže odvázat tak jako zamlada. Celkově to ale nepůsobí příliš dobře. Schází tomu dynamika původního filmu a David Morrisey je chabá náhrada za Michaela Douglase.