• Pohádka

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Čekala jsem z hodnocením až na poslední díl, ten úplný konec byl tedy nic moc, chápu, že si chtěli nechat otevřená vrátka na případné pokračování, no, jednu serii by to asi ještě sneslo, škoda malé sledovanosti. Zajímavý námět, dobré obsazení, hlaně mě zaujali John Cho a Dominic Monaghan.

Křídla Vánoc (2013)

Hlavní postavy jsou celkem uvěřitelné, zápletka s andělem zajímavá, ale na mě to působilo nějak nedotaženě. Jako předvánoční romantika dobrý.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Chvílema mě to bavilo, ke konci jsem se dost nudila, fandila jsem Kryštofum, ti vyhráli, takže mise splněna. A Gottová tedy měla nádhernou róbu.

Probudím se včera (2012)

Dobrou novou českou komedii jsem delší dobu neviděla a film mě příjemně překvapil. Vadil mi na můj vkus moc utahaný konec.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Mě se zdá, že tahle soutěž probíhá moc často na tak malý stát. Sice připojili slováky, ale i tak. Četla jsem seznam top 10 z roku 2011 a pamatuju si jen dva lidi, ostatní u mě upadli v zapomnění. A to jsem to docela pravidelně sledovala. A k pořadu - Ewa Farná je asi snaha tvůrců o omlazení poroty, no dle mého se to moc nepovedlo. Moderátoři nemastní neslaní.

Až vyjde měsíc (2012)

Nadchl mě B. Willis v roli lehce obstarožního chlápka. Dvě hlavní postavy dětí krásně uvěřitelně zahrané. Začátek mě malinko nudil, ale celkově rozhodně dobrý film.