• Pohádka

Pusinky (2007)

Místy mě to hodně nudilo, ale jako celek ok, no, jednu hvězdu přidávám za hudbu, ta se mi líbila moc.

Kvaska (2007)

Líbila se mi hudba, jinak děj celkem nuda, nenadchl ani neurazil.

4 měsíce, 3 týdny a 2 dny (2007)

Vzpomněla jsem si, že mi o tom před časem kamarádka říkala, tak jsem se konečně na ten film podívala, že to bude taková "soda" jsem nečekala. Slušně to se mnou zacloumalo, pár opravdu silných scén a velmi reálný příběh.

Byl jednou jeden král... (1954)

Dnes již zlidovělé hlášky, přiměřeně, přiměřeně, já jsem tajtrlík? pořád krásná pohádka, má v sobě něco nadčasového, ale možná tu nadčasovost způsobil svým geniálním herectvím pan Werich.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Jako celovečerák by mi to asi vyhovovalo, takhle jsem se dost často nudila, je pravda, že je to po dlouhé době slušný detektivní seriál, ale odvázaná z toho nejsem. Čtvrtý a pátý díl mě celkem bavily, čekala jsem na konec, který mé nadšení tedy zazdil. Co se mi líbilo, byl Čermák jako policista-rebel.

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Vizuálně je to fakt bomba, moderátorka vzhledově do prostředí zapadá a recepty bych si i uvařila, jídla vypadají hezky na pohled a budou asi i chutná, ale to je za mě vše, co se mi na pořadu líbí. Hrubý hlas paní Dity a její celkový projev na mě působí i když jsem žena, tak nějak anticharismaticky. Hrozná je snaha o takovou tu "omáčku" okolo, o trochu příběhu, který ovšem všichni pojali jak na besídce v první třídě...na tohle se měli tvůrci fakt vykašlat, uvařím a konec. A také jsem si všimla, že paní Dita neustále používá slovo STRAŠNĚ......strašně jednoduchej, strašně dobrej, strašně dobrý. To je taky dost strašný.

Třetí host (1976) (seriál)

Pamatuju si na ten úvod, jak k někomu do domu skočil nějaký lupič v masce, ano, tehdy to byl oblíbený seriál, ráda bych se na něj znovu podívala, ale mám obavy, že už by to s odstupem času ztratilo půvab.

Angel-A (2005)

Mě ten film nadchnul zajímavou atmosférou, krásnou černobílou scenérií a hezkou postavou ňoumy, který potká anděla. Kýčovitý konec, když anděl odlétá mi trošku vadil, ale jinak se mi to mooc líbilo.

Jak prosté (2012) (seriál)

Jsem fanynkou Sherlocka, takže jsem si říkala, že Elementary bude průšvih, ale seriál mě příjemně překvapil jak osobou samotného Holmese (velmi sympatický podivín), tak volbou Watsona - ženy. Opravdu se zaujetím sleduji každý díl, takže musím hodnotit kladně.

Vražda (2007) (seriál)

Určitě dávám za pravdu názoru, že je seriál zbytečně protáhlý, ale jinak mě to hodně bavilo a Lundová se stala mojí oblíbenou vyšetřovatelkou. Na můj vkus trochu moc politiky.