Sbal holku a vypadni (2009)

Přečetl jsem si některý komentáře k tomuto filmu, a nevím co by dotyční hodnotící chtěli od akčního filmu. Já třeba od akčního filmu očekávám rvačky, střelbu a odsejpající děj což mi tento film splnil.

Démon pomsty: Krvavá lázeň (2007) (TV film)

Tvůrci tohoto filmu museli asi použít hodně červenýho primalexu. Místo aby člověk viděl jak by očekával od hororu trhání končetin a drcení hlav, tak vidí jen jak "někdo" vyleje barvu na zeď asi se hercům nelíbila šedá zeď. :-) Jednu hvězdu dáváme za to, že měl film aspoň hlavu a patu když nic jinýho.

Údolí krásných žab (1973)

Musím plně souhlasit s Enšpíglem,protože zcela přesně vyjádřil i mé pocity.S tímto filmem jsem strašně zatoužila vrátit minulost alespoň o pár let a jet si užívat na nějaký ten tábor....Strašně mi to chybí....Různí bobříci....mlčení,odvahy,strachu a tak podobně...Opékání buřtů a zpěv,senzační vedoucí a hodně nových kamarádů....Škoda,že nejde aspoň na pár dní vrátit čas o pár let dozadu :-(

Přes palubu (1987)

Velice působivé...Popelka tak trochu naopak...Hodně jsme se u toho s přítelem pobavili...Jelikož jsme nenapravitelní romantici,byl to film přesně podle našeho gusta.A ti úžasní zlobiví kloučci?Ti jí dali pěkně za vyučenou...roztomilé děti.

Komando (1985)

Toto je nejakčnější film jak řekl Zdeněk Izer v jednom ze svých pořadů. Ve stylu nabochaných akčních hrdinů mající ve svých rukách "nebezpečnou" zbraň ve většině případech kulomet s nekonečno náboji. Jež většinou bojují za "spravedlnost" samozřejmě vždy s úspěchem a bez škrábanců. :-D

Kat (2004)

Tento film se mi hrozně líbil, protože to nebylo ve stylu Komando bum bum bum mám kulomet a nekonečno nábojů. :-) líbila se mi taková ta supr propracovanost likvidování záporných postav.

Záhada Blair Witch (1999)

Tuhle blbost bych přejmenoval na ,,Jak jsme kempovali" .A já musím souhlasit s přítelem.Začíná to tím,jak čtyři mladí ucha si balí batůžky jak malý caparti na tábor...Pak lítaj po lese a blouděj,natáčej se,jak čůrají za keříčkem( asi byli kluci zvědaví,jestli ta kočka,co tam byla s nima je opravdu holčička :-) ).No,a pak se utábořej a ..... zase nic.Tři čtvrtě filmu se nic neděje.Možná ke konci,ale o tom už nevím,páč u toho vždycky usnu.Asi si budu muset udělat čas a pořádně se na to podívat....pokud teda zase neusnu nudou i za bílého dne...Achjooo...No,ta jedna hvězdička je za to,že se u toho krásně,ale opravdu krásně usíná :-)

Catwoman (2004) odpad!

Tak toto je zářný příklad jak totálně zkonit comicksovou postavu, kterou takovým vynikajícím způsobem ztvárnila Michelle Pfeifer v Batman se vrací. Ta narozdíl od Halle Berry měla skutečně propracovaný sexy kostým,který velice těsně obepínal celé její tělo a budilo skutečný pocit ,,druhé kůže" :-) Zato Halle Berry spíš více ukazovala,než skrývala,její fanoušci jistě odpustí,jako nějaká laciná děvka...Její rádoby kostým nám bohužel ani trochu nepřipoměl skutečnou kočičí ženu....Zato kočičí žena s velkým Ž v podobě Michelle nám naháněla příjemnou hrůzu a respekt už od dětství.Tohle byla vážně jen nesmyslná rádoby obdoba.