Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Kdo neviděl první film z roku 1996, pro toho je tenhle druhej film dobrej. Ale!!! Kdo viděl první film z roku 1996, pro toho je tenhle naprosto zbytečnej. Vůbec nic nového. Stejně se vyhraje a nikdo z hlavních hrdinů neumře. Ach, ty sladké konce.

Pád Londýna (2016)

Oddychovka, další film, u kterého můžete totálně vypnout (nemusíte přemýšlet vůbec nad ničím), popíjet např. groček a jen se necháte nést dějem nedějem až do zdárného konce, kdy, jak jinak, náš hrdina všechny porazí a všichni to náležitě na konci filmu ocení minimálně v pěti minutách objímání se a plácení se po ramenou. tak zas příště

Řachanda (2016) odpad!

nuda, nuda a opět nuda. Miluju pohádky, ale tohle ....... tohle je moc špatný. Příběhem počínaje, hereckými výkony konče. dokonce ani moje děti ( 6 a 9 ) to nedokoukaly a to už je co říct :-(

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Myslím, že v současné tvorbě u nás nenajdeme nic, co by se ani zdaleka přibližovalo kvalitě tohoto seriálu. Trochu temnější kriminálka, ale v tom je to kouzlo. Co se týče počtu dílů, tak 12 mi přijde tak akorát, aby se člověk nezačal nudit. A Hynek Čermák - ten by měl dostat jedničku s *.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

první film této ságy ještě šel, pak už to byla jen slátanina. Bohužel ono to ani nešlo jinak neboť předloha je úplně stejně pitomá. sice jsem to dočetl, ale už nikdy více

Andělé všedního dne (2014)

teda tak tohle opravdu už nikdy, ale než jsem se do toho filmu tak nějak dostal a tak nějak se mi začalo rýsovat o co jako půjde, tak byl konec. Hrůza a děs. Jediný co si z toho filmu pamatuju, je, že vlastně si nic pamatovat ani nechci.

Jurský svět (2015)

oku lahodící film s pomalejším rozjezdem ( no je nutný se do "toho" dostat), ale o to s větším závěrem. Triky, napětí super a jako třešnička na dortu vyčnívá zrzavá kráska (Bryce Dallas Howard - v žádném jiném filmu nevypadá tak sexy jako zde).

Sbohem, baby (2007)

Těžko sem psát nějaká moudra, když už tu vlastně napsáno je tak nějak všechno. Nezbývá mě nic jiného než sakra doporučit tento film ke shlédnutí. Něco takového jsem ještě neviděl. Naprosto mě to pohltilo. A ruku na srdce, rozhodli by jste se v závěru filmu jako Patrik?

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Těšil jsem se, ale jsem zklamán. o čem to kurva jako bylo. Spousta skečů jakoby úplně o ničem, spousta zbytečných scén, nápady o ničem ( spíš jeden velkej "kopirajt") efekt good, ale to je žalostně málo. Z nostalgie, za efekty a za smrt Hana Sola (to bylo pro mě překvápko, škoda ho) dávam 3 hvězdy, a to dávám víc než bych měl. Pro mě zklámání :-( a to jsem fanda

Sejmi prezidenta (2014)

trapné a hlavně škoda času, jedna hvězda z milosti (nebo možná za tu storku s pochcanejma kalhotama) na druhou stranu si za ten ztracený čas můžu sám. dle hodnocení (40%) jsem i čekal, že to nebude nic moc, ale tohle bylo NIC než vůbec něco málo