Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Stejně jako u jedničky, dvojky tak i u trojky jsem prostě očekával dobrý konec, což se samozřejmě stalo.. Jinde - třeba u Johna Wicka bych napsal termín "ochranná písnička", ale tady ? Nechci ten výraz použít.. ano je to na jedno brdo, ale přesně proto jsem si to pustil... Řekněme super hrdina který soucítí se spoluobčany a může něco udělat, tak to udělá .. vždy ale dá protivníkům na vybranou, ti ho neberou vážně tak udělá co "slíbil".. Já tyhle "pohádky" s dobrým koncem prostě žeru...

Sázka na nejistotu (2015)

Je to celkem na makovici... I když je to tady vysvětlený řekněme zábavnou formou, stejně z toho jde hlava kolem.. Nicméně mne to bavilo a díky tomu člověk trošku zjistí jak to vlastně tenkrát bylo a je..

Equalizer (2014)

9 let jsem se tomu vyhejbal jako čert kříže, defakto jen pro to že tam hraje Denzel, nějak mi nevoněl i když jsem na to dostal několik doporučení, že bych tomu měl šanci dát.. No a včera jsem to spatřil v TV zcela náhodně a asi přehodnotím předsudky k některým hercům, protože tohle opravdu nevím proč jsem neviděl už dávno..

Baron Prášil (1961)

Já prostě nechápu, jak před 60ti lety mohla česka republika točit takovýhle pecky. A dnes, když na to máme techniku točí samé traparny..

Zabiják (2023)

Kritici po předpremiéře o tom psali jako o nejlepším filmu na světě.. Možná ve mně probudili příliš velké nároky a očekávání.. Film určitě není špatný - je to pěkný film, ale takovej řekněme obyčejný - na dnešní poměry. Filmy typu " já jsem prefesionalni zabiják a mám taky rodinu a když jí ublížíte, tak vás zabiju" už na světě nějaký pátek jsou a mnohem akčnější a zajímavější.. Někde jsem snad dokonce četl " kam se hrabe John Wick" .. takovou recenzi budu dělat že jsem nečetl..

Děti Nagana (2023)

Rodinná komedie která nenadchne, ale ani neurazí. Na jednu stranu celkem příjemná změna od trapnych komedii s Langmajerem s kterými se snad protrhl pytel....

Iveta (2021) (seriál)

Někdo mi říkal, že je to hrozne hustý a hrozně vtipný.. Většinou nehodnotím seriál po třech dílech, ale tady udělám výjimku.. Já tomu normálně nerozumím- a to myslím jako doslova.. Slovensky rozumím, ale tohle je s nějakým dialektem a rozumím každé desáté slovo..

Vlastníci (2019)

Tenhle film může pochopit jen někdo z paneláku nebo bytovky.. ono totiž schůze SVJ probíhá kolikrát opravdu takhle.. I se stejnýma sviněma...

Vymítač Boner (2020) (seriál)

No, na to že je to polské tak velice povedené.. jasný je tam vidět že je to inspirovaný seriály typu americký táta atdp. Ale to vůbec nevadí.. Drsnější humor, ne pro každýho ..

Obchodníci s bolestí (2023)

Jako určitě zajímavý že je to podle pravdy. Tak to až mrazí jak jsou ty lidé sobečtí.. ale po filmové stránce to nesahá wlkovi z wall street ani po kotniky.. ale neříkám že je to špatný film - to určitě není ..