Shaft (2019)

Žádnou velkou logiku tam nenajdete, ale je tam vtip a akce.. Za mne velmi milá akční komedie..

Jana Eyrová (2011)

Nic proti tomu filmu nemám.. Ale není to můj šálek čaje. Historické romantické drama není úplně pro každého. Ale nenudil jsem se..

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Dle mého názoru pro děti od 5 do 10 let.. Pro dospělého nudná záležitost ..

Ježek Sonic (2020)

Hru znám, hrál jsem ji a je velmi dobrá - mám na mysli ještě tu první z devadesátek.. o filmu jsem věděl, ale vyhejbal jsem se mu celkem úspěšně až mne přeci jen dostihl... Jako možná pro děti... Ale myslím že ani pro ně to není....

Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

Čekal jsem větší mysteriózní zápletku.. jako není to k zahozeni a pěkně natočený to je, ale mám pocit že by to mohl být pěkný film a ne 6ti dílny seriál.. Nemel jsem pocit, že by to zbytečně natahovali, to ne, ale díly byly takový jakoby nudný.

Aquaman a ztracené království (2023)

Čekal jsem od toho totální odpad a taky je.. tak nějak z úcty udělím dvě hvězdičky, ale na filmu není opravdu nic co by mne bavilo.. Ten technologicky vyspělý podvodní svět mi nic nějak neříká.. Aquaman mi taky nic neříká - ani jako starostlivý otec, co žehlí pere vládne.. Zapletka taky na nic, soundtrack taky na prd. Vtipy suchý..

Bratři (2023)

Byli to hrdinové nebo zločinci a vrazi? Těžko říct. Podle toho co jsem viděl bych se skoro přikláněl k té druhé verzi. Ve finále nic hrdinského neudělali.. jen zabili pár nevinných lidí a pak zdrhli přes čáru..

Zpátky do ringu (2013)

Nijak zvlášť mne to nebavilo, ale nemůžu ani říct že by to byla kravina. Nekdo by mohl říct ze je to vzpomínka na Rockyho nebo tak něco..

Dolittle (2020)

Začalo to poměrně pěkně, vtipně, myslel jsem si že mne to bude hodně bavit.. Nebylo to úplně špatné, ale začlo to jít celkem dost z kopce až už to vlastně nebylo ani vtipný ani zábavný ..

Vynálezce (2023)

Je to takový pohled do života Leonarda Da Vinciho vtipným způsobem a řekněme až příliš dětskou animaci... - proto člověk snadno nabije dojmu, že to může být pro děti.. Veme svou ratolest do kina a pak se jen rozhlíží po kině, jak všechny děti unuděný k smrti skoro tahají rodiče za rukáv z kina. Zápletka nebyla složitá -šlo v podstatě o nepochopení Da Vinciho zvědavosti, ale pro děti nudná