Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Na okomentovanie tohto seriálu mi bude stačiť jedno slovíčko: AWESOME.. Teším sa na ďalšiu sériu :)

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Od tejto série som očakávala oveľa viac, prvé časti vyzerali veľmi zaujímavo no potom sa to celé pokazilo a jediné čo sme mohli počúvať bolo aký sú tým Uplou skvelá rodina a ako im boh pomáha vyhrávať súťaže. Hráči už sa boja riskovať a už to zďaleka nie je to pravé survivorovské. Ešte ani víťaz sa mi nepáčil :)

Přátelé (1994) (seriál)

Práve pozerám znovu všetkých 10 sérií a tie vtipy sú stále vtipné, aj keď to pozerám asi už 10-ty krát, len občas mám pocit že dabing-slovenský je trošku odveci, preto rozmýšľam že si to niekedy pozriem aj v originály. Ale myslím, že nikdy už nebude nič lepšie ako FRIENDS. Škoda že je len 10 sérií, pretože myslím, že by to mohlo pokračovať donekonečna

Zkus mě rozesmát (2011)

Klasická oddychová komédia, ktorá spĺňa svoj účel. Zasmiala som sa, oddýchla som si pri tom a ešte k tomu Jennifer je v tomto filme úžasná.

Zápisník jedné lásky (2004)

Pre mňa najlepší romantický film zo všetkých čo som videla a tie novšie som videla takmer všetky. Ukazuje lásku a je pekné ponoriť sa do príbehu takej aká je zobrazená v tomto filme a ešte k tomu mám veľmi rada Ryana Goslinga.