• Thriller

Most (2011) (seriál)

Vynikajúci seriál! Update 10.12.2013: Práve som dopozeral 2. sériu a je to úplná pecka!

Americká panna (2009)

Booooooože! To je srágorka. Neskutečná kravina. Po 10 minutách off.

Jmenuji se Khan (2010)

No tak to bol iný šupec! Myslel som, že sa budem nudiť viac ako 2 hodiny. Opak bol pravdou. **** Desnik - súhlas, ten koniec trochu nezvládli. nathaniel 29 - by si sa čudoval... Či sú podľa teba autisti odpad, čo? Sa spamätaj!

Popiełuszko. Wolność jest w nas (2009)

Trochu vysoká minutáž, ale inak perfekt. Odporúčam do pozornosti aj film Czarny cztwartek - Janek Wiśniewski padł. Podobná tématika poľskej histórie

Divoši (2012)

Celkom strata času tento film. Americká s.ačka vydávajúca sa za kaviár :-) Nechápem Stona, ako mohol natočiť takýto bullshit. Okrem hereckého obsadenia nič čo by mi tento film mohol dať. To že dvaja veteráni predávajú drogy a na striedačku dávajú dole jednu k.... Nič mi to nedalo, sem-tam som zdriemol... Už vôbec nechápem ako niekto môže byť pri sledovaní 2,5 hodiny v extáze. Jedine s bongom v ruke...

Hořící keř (2013) (TV film)

Nechápem niektoré komentáre... Čo by ste vlastne chceli? Smutný je iba fakt, že to režíruje Poľka, hlavné role obsadili Slovenskí herci (minimálne traja...) a v popise je uvedené, že ide o seriál Česko-Poľsko. Cha!

Nesmrtelní - Fejs (2010) (epizoda)

To za takýto otras vycáluje Ministerstvo kultúry peniaze daňových poplatníkov? Otras. 1 * za snahu hercov, inak to stálo za prd.

Konfident (2011)

Zaujímavý film. Oplatí sa vidieť. Konečne niečo z československej tvorby, čo má úroveň. Bol som skeptický pred filmom samotným i na jeho začiatku, ale hodnotím 4*. Nesklamal.