Poslední samuraj (2003)

Nádherné vtáhnutí do krásy života samurajů spolu s Cruisem a prostým, ale napínavým příběhem. To dělá z tohohle filmu pětihvězdičkovou záležitost.

Projekt X (2012)

Sakra tak to byla jízda. Moje první projekce proběhla před týdnem a pořád mi film ležel v hlavě. Takže jsem neváhal s 2 ani 3 projekcí a stejně mě to neomrzelo. Zkrátka kalba co vás vtáhne a nepustí a o které každý může jen snít. Nechápu proč to někoho tak nebaví ? Asi to není pro každého, ale jen pro snílky jako jsem já. Ono koukat na párty kterou nepořádáte ani na ní nejste totiž může trochu nas*at. Ale sakra bylo to boží !

Casino Royale (2006)

I přes snahu pojetí Bonda do realističtějších kořenů tohle nebylo přesně ono. Craigův drsný výraz určitě do sebe něco měl. Už mu bohužel chybělo sympatické charisma, kterým si každý Bond získával oblíbenost po celém světě. Ovšem Craiga by to akorát brzdilo v kvalitě. I když tohle není dvojitá nula na jakou jsme zvyklí, předvádí Craig něco nového a zábavného. Přesto kdyby mu do ruky daly nějakou technickou vychytávku na škodu by to nebylo a na kvalitě neubralo. Soundtrack stylový, a proto si myslím, že tenhle Bond své publikum najde a fanoušky série určitě neurazí.

Next (2007)

Po příběhové struktuře by to šlo a nebýt místy mizernejch počítačovejch efektů, nebo zmršenýho konce (ne že by to u fimu s Cagem bylo poprvé) by to mělo slušnou šanci se vymanit z takhle průměrnýho béčka.

Poslední akční hrdina (1993)

Prostě paráda. Musíte to brát jako komedii, která na Arnieho dělá parodii ala Chuck Norris. Komu přirostl Arnold k srdci bude se parádně bavit a proto, že jsem film hltal už v mládí, bavím se vždy parádně a hlášky...no prostě skvělé vzpomínání na jeho nejlepší léta. Jeden z mála jeho filmů u kterého se vždy od srdce zasměju a chytnu záchvat nostalgie a je vidět, že i Arnold se při hraní bavil a soundtrack šitý na míru speciálně pro tenhle film je prostě bomba !

Ztraceni (2004) (seriál)

Poctivě jsem viděl všechny epizody a dnes jsem dokoukal poslední díl. Musím říct, že co se týče nápadu ten byl.....asi je málo říct, že geniální. I když mě to neuchvátilo tak jak jsem chtěl, pokud se epizody sledují v přiměřených dávkách, není to vůbec na škodu. Na druhou stranu, Už dlouho mě nic takhle neukovalo k televizi. Po hodně, hodně dlouhém čekání a těšení se na poslední díl jsem možná nedostal co jsem chtěl, ale ihned mi došlo, že tohle není seriál ,který si už nikdy nepustím, protože tohle je prostě seriál, který je vážně jedinečný. Co se týče postav, tak od nejlepších: Desmond, Lock, Ben, Hurley, Sawyer, Jack, Kate

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jednoznačně nejlepší animáč. ******

Extrémní seznamka (2005)

Docela dobrej nápad, ale dalo se z toho vymáčknout daleko, daleko víc.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Jsem toho názoru, že kdyby se celý film nesl v duchu gangsterovky jako byla první polovina byla by to velká paráda. Podle komentářů je vidět, že tenhle názor nemám jen já, ale těch 108 minut vám uteče jak voda a ještě se u toho pobavíte.

Kick-Ass (2010)

Ale no tak vážně buďte k sobě upřímní. Škola a práce jsou tak supr, že já jsem jediný o tomhle kdy snil ? Superhrdinská slast, co se vám zaryje do kůže. Po hodně dlouhé době Cage v kvalitním filmu využil svůj herecký potenciál a k tomu všemu směs parádních hlášek a rvaček. Nakonec téma, které vás určitě někdy napadlo a k tomu všemu se emoce prolínají tak,že se nudit nebudete.