RRRrrrr !!! (2004)

Podle mně je to úplne coolová komedie. Všechno do sebe skvěle zapadná a dojem s filmu je v celku dobrý. Gérard Depardieu tomu dodává šmrnc. Odporučuju

Za lepší život (2011)

Když jsem videla tento film, moje první okamžiky jsou asi tyhle: Krásne drama o podmínkách imigrantú v Americe. Příběh o otci a synu. Drama plné napětí, emocí a lásky. Název vystihuje celou myšlenku filmu: Za lepší život. Za lepší život né pro sebe, ale pro svého syna, kterého miluje nejvíc ze všeho. 1 oscar pro Demiána Bichira. Zaslouženě.

Oči války (2009)

Tento výborný snímek skvěle znázorňuje potlačené vspomínky a přátelství, za které se oplatí bojovat. Skvělý střih, kamera a hudba. C. Farrell podáva výnimečný výkon a tento film i produkoval. Tanovic se předvedl.

Londýnský gangster (2010)

Měla jsem na tento film velké očekavání, ale sklamala jsem jse a to hluboce. Od tak velkého režiséra jako Williama Monahana jsem čekala víc. Dějová linie skoro žádná, romantika jse tu niak vytratila, napětí asi vyfučelo otevřeným oknem a o akci tu není ani řeč. Jsem sklamaná protože Colina Farrella mám opravdu ráda a hrál i pěkně, ale to nestačilo.