• Krátkometrážní

Chuckyho sémě (2004)

Podle mého názoru jde rozhodně o nejhorší díl série. Trapné gagy, špatní herci a mnoho nelogičností. Ovšem i přesto se mi tento díl docela líbil, protože vraždy jsou zábavné a krvavé a je tu opravdu hodně hlášek. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.

Chuckyho nevěsta (1998)

Chuckyho nevěsta rozhodně není horor, je to povedená hororová komedie. Vraždy tu jsou velice originální a Chuckyho hlášky opět skvělé. V rámci série je tento díl podle mě průměr. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.

Dětská hra 3 (1991)

Mě se to líbilo. Chucky tu má opravdu skvělé hlášky. Prostředí ve kterém se film odehrává se mi docela líbilo. Herci jsou průměrní, postavy sympatické a triky docela povedené. Bohužel tento díl je plný nelogičností. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.

Dětská hra 2 (1990)

Dvojka je trošku slabší než jednička, ale pořád to je skvělá zábava. Chucky tu má skvělé hlášky, vraždy jsou velmi zábavné a postavy sympatické. Hodně mi ale vadilo že se vytratila hororová atmosféra prvního dílu. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.

Dětská hra (1988)

Dětská hra je klasika. Film má skvělou hororovou atmosféru, dobré efekty, solidní herecké výkony, dobré lekací scény. První díl této skvělé série je podle mě nejlepší. Ovšem krev a nechutnosti v tomto hororu rozhodně nečekejte. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Po opravdu příšerné pětce přichází naštěstí skvělá šestka. Vražd je tu hodně a jsou velmi zábavné, na rozdíl od pětky jsou postavy velmi sympatické. Spolu s jedničkou a trojkou je tenhle díl určitě nejlepší.

Pátek třináctého 5 (1985)

Hodně nepovedené pokračování. Tento díl je už absolutně bez atmosféry, vraždy jsou nudné a nekrvavé, postavy velmi nesympatické. Pátek Třináctého 5 je hloupé nudné béčko které ničím nezaujme. Jediným plusem je povedený začátek filmu, jinak to je hrůza.

Pátek třináctého 4 (1984)

Pátek třináctého 4 je průměrná docela zábavná vyvraždovačka. Hodně krve, dobrá atmosféra, dobré triky, skvělá hudba, dementní scénář a slabí herci, prostě lehce nadprůměrné béčko.

Pátek třináctého 3 (1982)

Mnohem lepší než druhý díl, Jason tu konečně má svou slavnou masku, vraždy jsou krvavé a hlavní hrdinka je pěkná a sympatická. S Jasona mimochodem v tomto díle jde opravdu strach. Trojka je nestrašidelnější a nejlepší díl ze série.

Pátek třináctého 2 (1981)

Pátek třináctého 2 mě zklamal, vraždy jsou nekrvavé a nezajímavé, nová hlavní hrdinka je ošklivá a nesympatická, herecké výkony jsou slabé a Jason tu ke všemu má místo své slavné masky pytel na hlavě. Film má také spoustu nelogičností. První díl je podle mého názoru lepší.