• Krátkometrážní

Bazén (2001)

Mě se film docela líbil. Měl podle mě docela dobrou atmosféru a hodně krve. Vražd a krve je v tomto filmu opravdu dost. líbilo se mi také prostředí ve kterém se film odehrává. Podle mě je Swimming Pool docela zábavný slasher který nenadchne ani neurazí.

Černé Vánoce (1974)

Černé vánoce jsou skvělá klasika se skvělou atmosférou. Film má sympatické postavy, pěknou hlavní hrdinku, perfektní hudbu. Jediným záporem je nevýrazný záporák. Na tento film se bohužel trochu zapomělo a to je velká škoda.

Poltergeist (1982)

Když jsem film viděl poprvé moc se mi nelíbil, nedávno jsem si ho pustil znova a musím uznat že je to výtečná duchařina se solidními triky, dobrou hororovou atmosférou, sympatickými hrdiny, dobrými herci a pěknou vizuální stránkou.

Záhada Blair Witch (1999)

Záhada Blair Witch je podle mě geniální film. Má velmi hustou atmosféru, skvělé prostředí, hodně sympatické hrdiny kterým jsem fandil aby přežili. Já měl po celou dobu filmu ke všemu pocit že se to opravdu děje a závěr neměl chybu.

Paranormal Activity 3 (2011)

Paranormal Activity 3 je podle mě nejlepším dílem série. Paranormal Activity 3 má atmosféru ještě tísnivější a silnější než v předchozích dílech. Zajímavým tahem je to že se spoustu akčních a napínavých scén které byli v upoutávce nakonec v samotném filmu neobjevili. Jediným mínusem je to že se tu postavy natáčí v situacích ve kterých by se normálně nenatáčeli ale to je problém všech dílů.

Paranormal Activity 2 (2010)

Druhý díl je podle mě ještě lepší než první. Tvůrcům se perfektně podařilo navázat na první díl. Tento díl mi taky připadal strašidelnější, napínavější a propracovanější než jednička, jenže finále filmu mě trošku zklamalo.

Paranormal Activity (2007)

Mě se to líbilo. Film má skvělou hororovou atmosféru, sympatické hrdiny a perfektní konec. Ovšem na Záhadu Blair Witch to rozhodně nemá, Záhada Blair Witch byla podle mě ještě intenzivnější a depresivnější a proto dávám pouze čtyři hvězdičky.

Paranormal Activity 4 (2012)

Já jsem sice fanouškem této série ale s tímto čtvrtým dílem mám i já docela velký problém. Ve filmu se skoro nic neděje. Lekaček a strašidelných momentů je tu hrozně málo. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, herci byli příšerní. Z úcty k minulým dílům dávám čtvrtému dílu této hororové série aspon dvě hvězdy.

V zajetí démonů (2013)

V zajetí démonů je rozhodně jedna z nejlepších duchařin co jsem v životě viděl. Má skvělé lekací scény, opravdu silnou hororovou atmosféru, dobré herce, úchvatnou vizuální stránku a spoustu nezapomenutelných scén.

Chuckyho kletba (2013)

Podle mě jde o velice povedený díl. Skvělá hudba a kamera, dobří herci, sympatické postavy, hodně krve a velmi hustá hororová atmosféra. Doufám že vznikne i sedmý díl. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.