• Krátkometrážní

Tajemství loňského léta (1997)

Po úspěchu filmu Vřískot bylo natočeno mnoho napodobenin. Jednou z nich je i Tajemství loňského léta. Ovšem vůbec nejde o špatný film. Hodně sympatičtí hrdinové, dobré lekací scény, hodně napětí a sympatický záporák. Já jsem s filmem velice spokojen. Tajemství loňského léta je prostě skvělá zábavná vyvraždovačka, pokud se vám líbil Vřískot určitě nebudete zklamáni.

Vřískot 4 (2011)

Vřískot 4 mě nesklamal. Tento čtvrtý díl je nejkrvavějším dílem série. Vřískot 4 je skvělá hororová komedie plná černého humoru, krve a skvělých hlášek. Jediným mínusem je to že v tomto díle nedostali přeživší hrdinové z minulých dílu moc prostoru, což je velká škoda.

Vřískot 3 (2000)

Třetí díl je ze série nejslabší, ale i tak jsem velice spokojen. Vřískot 3 má opět Hodně napětí, skvělé herecké obsazení a povedené lekačky. Vraha jsem mimochodem opět neuhádl.

Vřískot 2 (1997)

Dvojka je stějně výborná jako jednička. Tentokrát tu je ale více krve a vražd. Vraha jsem neuhádl. Mimochodem jsem hrozně rád že se tu objevily hrdinové z jedničky, takže nedošlo ke změně hlavních hrdinů.

Vřískot (1996)

Tento film je prostě dokonalý. Má skvělé herce, dokonalou hudbu, sympatické postavy, skvělé hlášky. Hodně mě také potěšily odkazy na jiné hororové filmy. Vřískot je ta nejlepší vyvraždovačka co kdy vznikla. Ovšem bát se nebudete, Vřískot je totiž hororová detektivní komedie stavěná na parodování vyvražďovacích klišé.

Pátek třináctého (1980)

Tuto geniální hororovou klasiku mám opravdu hodně rád. Úžasná hudba, hodně krve, hodně napětí, sympatická hlavní hrdinka a krásné prostředí. Také musím pochválit závěr filmu.

Freddy versus Jason (2003)

60% Čekal jsem od toho více. Jason tu kosí jednoho Puberťaka za druhým, Freddy se tu ale moc nepředvedl.

Nová noční můra (1994)

Skvělé! Tento díl se mi hrozně líbil. Hodně mě potěšil návrat Heather Langenkamp. Tento díl je také hodně strašidelný a docela i krvavý.

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Rachel Talalay není zrovna moc dobrá režisérka a vůbec nepochopila pravý význam slova horor, Freddy tu sice dost hláškuje, jenže tento díl mi připadal takový nucený a nezajímavý. Tento díl nefunguje pořádně ani jako horor ani jako komedie a ani jako parodie. Z úcty k Freddymu dávám šestému dílu tři slabé hvězdičky. Kdyby tento díl nikdy nevznikl moc smutný bych asi nebyl.