Nymfomanka, část I. (2013)

Je to šokující a je to plné prasáren...? Ale to přece neznamená, že je to dobrý film..jediné, co se mi opravdu líbilo byl netradičně pojatý začátek filmu - to jsem si říkala "wow, to bude asi pecka", hluboce jsem se však mýlila...jedna velká nuda, sbírka čuňáckých útržků z života jedné obyčejné holky, na kterých neshledávám nic zajímavého...

Sviňák (2013)

Dámy a pánové, opravdu nerozumím tomu, proč má tento film tak vysoké hodnocení..Film založený na té nejprimitivnější lidské stránce, bez skrytých konotací - kýč, nuda, rádoby psychostory. A osobně mám dojem, že u tohohle filmu se projevilo stádové chování, ve stylu "má 82%, tak je asi dobrej, asi jsem to jen nepochopil/a, tak ho taky vysoce ohodnotim!"

Můj týden s Marilyn (2011)

O Marilyn Monroe jsem toho příliš nevěděla a nikdy jsem úplně nechápala proč je/byla považována za takovou hvězdu, nezdála se mi ani nijak extra krásná, charismatická či nadaná (herečka).., netuším jaká Marylin doopravdy byla, ale pokud taková, jako ji vykresluje tento film, tak to šílenství kolem ní nechápu ještě víc...Čím déle film běžel, tím častěji mi Marylin připomínala naši Ivetu Bartošovou - prostoduchá, na lécích a alkoholu závislá, nesvéprávná osoba visící na ostatních, neschopna vykonávat práci dle stanovených pravidel, když pominu to všechno, tak musím dodat, že jsem se u filmu doopravdy nudila, dokonce jsem byla už natolik znuzená, že jsem přemýšlela o přetočení filmu více dopředu a to se mi opravdu nestává.. Hlavní hrdina na mě působil navíc velmi odpudivým dojmem, což by se u hlavního hrdiny stávat nemělo..tohle se zkrátka nějak nepovedlo:/

Příběh kmotra (2013)

Rozhodně to není špatný film, ale to je už námětem, podsvětí nás obyčejné lidi bude vždycky fascinovat, i přesto se mi zdá, že tohle podsvětí mohlo být vykresleno v trošku tmavších barvách, nevím proč, ale i ty vraždy mi přišly prostě hrozně piankové:) Nejsem si ani úplně jistá obsazením hlavních rolí..

Maniak (2009)

já u filmů nenávidím nelogičnost a ta tento film provází od počátku do konce, líbil se mi hlavní hrdina (policista) - obyčejný chlápek, ale na mě působil hrozně sympaticky, toť asi vše, čemu bych připsala kladný body...a jinak jo, bála jsem se jít nahoru spát bez rozsvíceného světla:)

Můj vysvlečenej deník (2012)

Docela příjemný návrat do let dospívání, příběh poměrně dobře ubíhá, i když ne všechny dějové linie se zdají dotažené, konec uvízl tak trochu v slepém bodě, i přesto si myslím, že si film zaslouží lepší ohodnocení, nežli mu přisoudili uživatelé ČSFD.

Poslední plavky (2008)

Prostředí navozující letní pohodu, výborné obsazení a i přesto nuda, film prostě nešlape v žádném tempu, bohužel tolik očekávané vtipné hlášky z úst těch nejpovolanějších jako je Čtvrtníček, Polášek či Lábus nepřišly..Vlastně ani nechápu, jak mohli tenhle film tak podělat, je to škoda, umím si představit, že ze stejného základu by šel udělat prvotřídní, vtipem nabušený snímek.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Mám ráda české filmy a vždy si je pouštím, když už chci mít tak trochu klidný večer, z filmu Perfect Days mam trochu smíšené pocity, z počátku jsem se mírně nudila a jako komedie na mě film zrovna nepůsobil, i přesto jde o zdařilý pokus něčeho nového, co v naší kinematografii doposud chybělo - pohled do zákoutí duše ženy.

Jana Eyrová (2011)

Nedávno jsem dočetla knihu, která mě uchvátila, proto mě zajímalo i filmové zpracování, nemůžu říci, že by bylo špatné, ale čekala jsem víc, asi by ani nebylo možné natočit špatný film podle tak skvělého námětu, ale osekané tajemství sídla v podobě šílené manželky pana Rochestera způsobilo ztrátu napětí, které bylo v knize mnohem více propracované a vygradované, konec v knize mě taktéž více uspokojil, než ten ve filmu. Skvělé herecké výkony, dokonalá pochmurná krajina, kouzelné interiéry a kostýmy.