22 Jump Street (2014)

Doporučuji. Naprosto překonalo moje očekávání. Paráda. 150%

Jump street 21 (2012)

Takhle jsem se hodně dlouho nezasmála, paráda. Channing Tatum je prostě kus ;)

8. míle (2002)

Jsem spokojena. On je pán. ,,You better lose yourself in the music, the moment You own it, you better never let it go"

Feťáci (1987)

Kniha se mi velice líbila, ale jak už bývá zvykem, film se s knihou srovnávat nedá. S předlohou od B. E. Ellise to má společné snad jen jména hlavních postav, a je to velká škoda, protože na takové téma by se dal udělat mnohem lepší film.

Trainspotting (1996)

Maximálně perfektní film. Nádhera. Vynikající hudba. Mám dost. Opravdu mě to dostalo. 7******* ,,Mít možnost vybrat si život, vybrat si práci, vybrat si kariéru, vybrat si rodinu, vybrat si zasraně velkou televizi, vybrat si myčky, auta, přehrávače kompaktů a elektrický votvíráky na konzervy... Vybrat si jídlo bez cholesterolu, zdravotní pojištění, pravidelný splátky úroků z hypotéky, vybrat si první dům, vybrat si přátele... Vybrat si víkendovej vohoz v barvě kufru, vybrat si sedací soupravu na splátky v síti posranejch prodejen, vybrat si sám sebe a v neděli ráno žasnout, kdo doprdele seš, vybrat si dřepění na gauči a čumění na oblbující soutěže, co ti vygumujou mozek, cpát si do huby ty hnusný sračky z bistra... A na konci toho všeho pěkně zplesnivět, pochcávat se v ubohým domku a bejt jen na obtíž sobeckejm zmrvenejm spratkům, který jsi zplodil, aby tě nahradili. Vybrat si budoucnost, vybrat si život... Ale proč bych měl něco takovýho udělat? Rozhod´ jsem se nevybrat si život, ale něco jinýho. A důvody? Žádný důvody nejsou. Kdo potřebuje důvody, když má heroin..."

Holky na tahu (2012)

,,Zavolej mi. Pojď na záchod." / ,,Jak se říká rozlučkám bez nevěsty? Pátky?"

Lilly Schönauer - Láska z minulosti (2013) (epizoda)

Aneb není nad to sledovat s babičkou romantický film. Co se týče děje.... Není nad to když se ti i vlastní matka vysměje když zjistí že si gay :D :D :D :D Dávám 1* protože tahle scéna mě téměř položila :D

Krokodýl Dundee (1986)

,,Byl v pochodě za homosexuální nacisty. To musel být pěknej kretén."

L. A. - Přísně tajné (1997)

Excelentní. Jeden z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděla. Čistých 6***** ,,Koukej vypadnout." ,, Možná půjdu, možná ne." ,,Policie ty s*áči , hned vypadni nebo zavolám tvý ženě."

Hitler kaput! (2008)

I přes nízké hodnocení, jsem od filmu očekávala celkem hodně. Jsem mírně zklamaná, ale i tak nelituju že jsem to dokoukala. 2. polovina filmu byla mnohonásobně lepší a u některých scén jsem se opravdu nasmála. Hudba dokonale sedla. Když to tak vezmu takovou kravinu jsem dlouho neviděla, ale jo, líbilo se mi to :D