Holky na tahu

• SK název

Baby na ťahu

Komedie

USA, 2012, 84 min

Rozhodně to není komedie, ale na pořádné drama je výsledek bohužel příliš povrchní. Líbily se mi hlavní hrdinky (Dunst ráznější role překvapivě sedne, Caplan je prostě uber-cute podivín a Fisher je natolik roztomilá, že jí rád odpustím, jakou blbku vlastně hraje). Chápu, že má jít o jistou generační výpověď na téma, jak umí být moderní ženy v prdeli, ale ta zvolená výpověď není doladěná. Pákrát se člověk pousměje, sem tam není těžké se vcítit do toho, co postavy prožívají. Ale chybí tomu silnější uchopení i lepší vykreslení postav (chlapi tu jsou za úplné idioty). Úvodní trio mi nicméně sedlo, takže za smířlivých 50% (vzhledem ke zdejším ohlasům zaokrouhluji směrem nahoru). Více zde.(22.9.2012)

Na tenhle film jsem koukal vlastně jenom a pouze kvůli Kirsten Dunst. Říkal jsem si, že to na způsob pařby, akorát místo kluků budou holky a celý to bude hrozně bláznivý, uječený a ubrečený. Nakonec jsem se nestačil divit, jak mi ty tři holky přišli sympatický. Kirsten Dunst si zahrála tak trošku dominu a to se mně docela líbilo. Člověk se u toho zase nezasmál tolik, na kolik by si představoval, ale na druhou stranu to fakt nebylo zase tak úplně špatný.(25.4.2013)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $447,954Tržby Celosvetovo $10,058,116▐ otravnosť na druhú, na prvý pohľad to malo v celku zaujímavé obsadenie ale hrať v takomto niečom trápnosť šedivá /10%/(7.7.2013)

• LIVINGDEAD

Jak už tady bylo uvedeno, není to komedie, tedy já jsem se ani jednou nezasmál :-( je to spíš drama o feťačkách.(17.3.2013)

• Tuxedo

Je zde propastný rozdíl mezi filmy jako Ženy sobě či Zbouchnutá a filmy typu Válka nevěst či právě Bachelorette. Ten rozdíl je v tom, že hrdinky jsou v tom druhém typu filmů obvykle hloupé, namyšlené, bezohledné a povolné fúrie, jež svoje sobecké cíle krývají pod rouškou přátelství a dobrých úmyslů (ať jde o "dokonalou" svatbu nebo jen o to zapařit na svatbě ne až tak úplně kámošky, ale která se náhodou vdává, tak proč toho neyužít), ke všemu pořád vřeští a u filmech s nimi obvykle vyděšeně třeštím oči, než abych se smál nebo se o cokoliv ve filmu vlastně zajímal. Prostoduchost Isly Fisher tentokrát není roztomilá, Kirsten Dunst a Lizzy Caplan mají navíc.(10.9.2012)

Z pozice akademického puritána je mou svatou povinností stranit se alkoholu, cigaret, drog i nezávazného sexu, ale ten zastydlý puberťák ve mně si tento snímek docela užil. Navíc jsem tušil, že vdávat se dá i s šaty obohacenými o díru, krev a semeno, ale stejně se přiznávám, že na holky s koksem napudrovanými nosy se mi lépe dívá, než s nimi tráví volný čas.(28.10.2012)

• Trellíno

Musel bych asi v paměti bagrovat hodně dlouho, abych si vybavil film, ve kterém jsem měl tak nutkavou potřebu rozkopat držky uplně všem postavám, a to od první do poslední minuty. Když si k tomu přidám, že většinu z nich hrajou mý docela oblíbený herci, pak se tady někomu fakt povedl naprostý majstrštyk. S 3DD Piraňou největší hrůza v kinodistribuci roku 2012.(21.1.2013)

Můj život za pět let. Aneb jak mi Kirsten konečně dopřála to, co jsem si slibovala od How to lose friends & Alienate People... Prdelka je zpátky.(8.5.2013)

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :)(26.10.2012)

Holky na tahu mě v žádném případě neznechutily, neurazily a při jejich sledování jsem neměl pocit, že se dívám na zfilmovaný kurník. Spíš než komedii jsem je bral jako takové lehčí dramátko, které se v závěru docela příjemně (ve smyslu zajímavě) vyhrotilo. Postavy, které byly nesympatické, s největší pravděpodobností nesympatické vážně být měly (jinak si nedovedu vysvětlit, proč se mi tentokrát z Kirsten Dunst ježily vlasy), nejlepší ze všech byla Genna v podání skvělé Lizzy Caplan. Právě její dějová linka celý film dost pozvedla. A proto dávám lepší tři hvězdy.(9.10.2013)

Nulové očekávání, vypnutý mozek a kupodivu málo trapností a koukatelné. Vše (včetně nějaké té zábavy) stojí na eRkových dialozích a ústředním triu – Lizzy jako svérázná sporsťačka, Isla jako upištěná hloupoučká slepice a Kirsten na první pohled na úrovni, ale v jádru nejde pro „fuck“ daleko. Nakonec to – pokud jde o zážitek – snese srovnání s Hangover 2, kde bylo očekávání velké, ale výsledek chabý. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 3 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(2.1.2013)

• Flego

Ašpirant na najhlúpejší film roku je v podstate ženskou verziou Vo štvorici po opici len mu chýba príbeh a humor. Jednoducho tu nefunguje nič. Zmätočné pobehovanie troch kamošiek počas predsvadobnej noci je diváckym utrpením a dôkazom, že dnes dokáže natočiť film každý idiot. Tento skvost patrí do odpadkového koša, jednu hviezdičku dávam za pekné baby.(9.9.2012)

• Chermy

Přemýšlím co ošklivého se asi v životě dělo ženě, která je schopná napsat a natočit příběh o třech krávách, respektive nejlepších kámoškách jedné tlusté husy, ve světě plném dutých nadržených bambusů.... Copak nám asi tahle žena chtěla sdělit? Že krásné ženy jsou jen imbecilní feťačky, bulimičky s nekonečnou touhou strkat si něco do pusy, aby ukojily svůj chtíč, popřípadě se vyblily ke krásnému plochému bříšku? Nebo snad, že muž rovná se pneumatická sbíječka s mozkem vyklovaného drozda? Možná to měl být návod jak na zrzavého bobra.....opít, zkouřit, zfetovat a nechat zajíst Xanaxem...podávat pokud možno ještě teplé. A možná to byla jen upocená a ulepená komedie.... Větřím tu hodně smutné autorčino dětství....(21.8.2013)

• Terva

Snad jen za ty holky. Příšerný scénář.(16.4.2013)

"You know what this is like? It's really just like high school but instead of french homework it's my dick." - "Well, that's not true because french was actually hard." --- Třeba mě zabijte, ale já budu Bachelorette vždycky řadit nad Hangover. A to hlavně kvůli castingu, jinak pozoruhodně kritizovanýmu (Scotta teda chápu, to jo). Jenniny sexuální teorie sou skvělý a celá její postava nemá žádnou chybu, hloupoučká Katie v podání mý první oblíbenkyně mě taky bavila, a Regan v podání mý druhý oblíbenkyně sice zůstávala dost vzadu, ale přesto samo sebou nezklamala.(30.12.2012)

• Kryton

Hodně chudý příbuzný Bridesmaids, který je po většinou bez vtipu. Ženská verze Pařby ve Vegas? To jedině pokud to Vegas je univerzitní škola, kde největší přečin je někomu nablinkat na oblečení. Hvězdy jen za celkem sympatické trio hrdinek. Hodnocení OST: Jen za Proclaimers dávám 7/10(11.6.2013)

• Lokutus

Variace Pařby ve Vegas pro křivochcalky. Film bohužel nezachrání ani půvab dvojice hlavních představitelek, který je už dávno ten tam. Jedinou spolehlivou záchranou tak je alespoň na pár minut jako vždy kouzelná Lizzy Caplan se svýma teoriema na téma orálního sexu...(1.10.2012)

Je to takový průměr, ale za tu srandu a skvělé herecké výkony dávám 4 hvězdy! Isla Fisher, Kirsten Dunst a Lizzy Caplan to totálně oživili a dali tomu ten správný šmrnc, takové spojení rozdílných hereček jsem viděla snad jenom v Sexu ve městě. Je to celé stvořeno celkem originálně, že jsem se opravdu nenudila. Doprovodná hudba je skvělá a prostředí také. I mužská část herců je výborná a charismatická. Rozhodně příjemná podívaná.(9.9.2012)

• honajz

V současnosti populární „mejdanovo-svatební“ filmy dostaly nový přírůstek. Tentokrát je určen ženám, a věrně kopíruje své chlapské předlohy, ale také Sex ve městě či Zoufalé manželky. Na střední spolu kamarádily, říkaly si Mršky, a ejhle – je jim po pětatřicítce a ta nejtlustší a nejošklivější z nich, které říkali Prasečí ksicht, se vdává. Jako první z nich! O důvod víc vzít si na tuhle svatbu kokain a pořádně se zhulit. Nečejte tedy nějaké psychologické drama – holky jsou rozvrstveny přesně schematicky: navenek sladká blondýna, sprostá černovláska, a ta zhruba uprostřed je samozřejmě bruneta. Plus ta tlustá. Není ani divu, že většina dialogů a humoru se motá kolem kouření (rozuměj felace), ojíždění a šukání, a když se nemluví o tomto, povídá se o koksu nebo chlastu. Hlavní zápletka se pak točí kolem toho, že družičky nevěstě natrhnou a zašpiní šaty, a tak musejí o půlnoci místo další nabízející se pařby běhat po městě a shánět pomoc. Ale ono i na tu pařbu nakonec dojde. Mezitím mají i čas popovídat o svých vskutku důležitých problémech a životních osudech, kdy se jim nijak nedaří v tom, co si kdysi předsevzaly. Také dojde na to šukání – na záchodě, v bazénu... A nakonec vše dobře dopadne a všichni si zazpívají a zatancují. No neberte to. Škoda, že přes plánovanou ztřeštěnost a v závěru určitý pokus o pár gagů, nebyl příběh lépe vystavěn, že kromě tradičních škatulek chybí nějaké ozvláštnění, cokoliv, co by filmu dodalo nějakou šťávu. Třeba už jen proto, aby nám hlavní postavy, včetně chlapů, nelezly za chvíli na nervy. Protože jsou skutečně redukovány jen na drogy, sex a alkohol.(19.4.2013)

• hous.enka

Plytká rádoby komedie z prostředí dívčí (a následně i klučičí) rozlučky se svobodou mě nijak nezaujala. Na můj vkus tu bylo příliš koksu, zvratek a uječených hádek. No takže kladem bylo snad jen herecké obsazení; zejména hlavní trojice družiček byla dobře vybrána a jejich role jsem jim věřila. Bejvalák od tmavovlásky mě dostal :)(20.10.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7