• Pohádka

Černá labuť (2010)

Jestli jsem někdy tajně snila o kariéře baletky, tak po shlédnutí filmu Černá labuť už jí určitě být nechci. Film je famózní, napínavý a diváka drží neustále na pozoru. Natalie Portman je okouzlující, svou roli hraje naprosto přesvědčivě. Stejně tak musím pochválit hudbu i zajímavé záběry kamery. Scéna v disco klubu je rovněž fantastická a nevšední. Nemám slov!

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Asi se přidám k partě EZO.tv jako telepat, protože umím perfektně číst z myslí! 99,9 % lidí si myslí, že EZO.tv je naprostá hovadina!

Hannah Montana (2009) odpad!

Ještě jednou uvidím nebo uslyším slečnu Montanu a jdu se oběsit... Ještě jsem neviděla nikoho otravnějšího a nesnesitelnějšího, než je tahle cvoklá puberťačka s rádoby úžasným pěveckým talentem. Dneska může být hvězda asi vážně kdokoliv...

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tak přesně takhle se malým dětem vymývají mozky. To už bych svým ratolestem radši pouštěla záznam z death-metalového koncertu. Kde jsou doby Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčka, nebo Maxipsa Fíka?

Earth (2007) (TV film)

Dokument, který nám ukazuje hned několik krásných důvodů, proč přírodu okolo sebe a vůbec celou planetu Zemi opečovávat a chránit. Dechberoucí záběry, nádherné barvy, úžasní tvorové, a to pořád není všechno... Jednoznačně stojí za shlédnutí!

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Kdybych někdy chtěla vidět přepudrovaného suchara, partu polonahých "vlčat" nebo nechutně mlaskající líbající se pár, tak bych se podívala asi na Nový měsíc. Z celé ságy je právě tento díl tím největším zklamáním a propadákem. Bella je ještě otravnější než normálně a upíři ještě zmalovanější. A vlkodlaci?! To už filmaři vážně nesehnali horší gang než jsou Lautner a spol.? I když mám knihy moc ráda, tak Nový měsíc je naprostý propadák, který zaujme snad jen tak trapnými a nepřesvědčivými dialogy, při kterých se člověk musí smát, až na konci filmu zjistí, že se vlastně docela bavil...

Šmoulové (2011)

Docela hezky vyšmoulovaná pohodička, která neurazí a nenudí. Ty malý modrý potvůrky jsou nejen roztomilý, ale taky vtipný, takže já osobně z nich byla unešená hned po několika prvních minutách. Navíc Neil Patrick Harris je prostě BOŽÍ nejen v HIMYM, ale taky tady. Celkově jsou Šmoulové skvělá oddychovka, která dokonce předčila moje očekávání.